Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Złocistozielony Kiścień niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 18:32
kto Wam głupoty opowiada ,że węgiel jest szkodliwy
niemce nową odkrywkę brunatnego otwierają
a ,wiadomo że oni są proECO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 18:35
~~Jebać pisowskie k napisał(a): Pisowce gorsi od nazistów. Spaliliscie i zrujnowaluscie wszystko.

Zapomniałeś o sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Przegorzan niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 19:30
~~Jaskraworudy Słonecznik napisał(a): Każdy kto przykalskuje pisowskim złodziejom jest takim samym złodziejem!!

byłem w ORMO, byłem w ZOMO teraz peło żem pokochał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Azalia niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 19:43
~~Złocistozielony Kiścień napisał(a): kto Wam głupoty opowiada ,że węgiel jest szkodliwy
niemce nową odkrywkę brunatnego otwierają
a ,wiadomo że oni są proECO


Bo niemiecki wegiel jest nieszkodliwy. Szkodliwy jest polski.
I szkodliwe są polskie diesle. Tzn diesle jeżdżące w Polsce.
A i w samochodach osobowych diesle. Bo w tirach to już nie.
Trza kupować elektryczne. Ale ich nie ładować bo mamy mało prądu.
Trza kupować hulajnogi, ale nie elektryczne bo mamy mało prądu tylko takie na nogę.
A i żreć kotlety z soi i mąkę z szarańczy.
I przyjmować dobrowolnie pod przymusem preparaty.
Bo to dobrze wpływa na naglicę. Czyli nagłe zejście z tego świata.
Ale za to ocali klimat bo nieboszczyk nie wydziela dwutlenku węgla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Kiścień niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 20:20
o tym to Ty i ja wiem
a,reszta to nawiedzeni oszołomy
na czele z juniąewropejską
gdzie ślimak został zaliczony do ryb (dzieki żabojadom
a,marchew do owoców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 20:23
https://tvn24.pl/polska/nowelizacja-kodeksu-postepowania-cywilnego-czy-skorzysta-na-tym-jaroslaw-kaczynski-w-zwiazku-ze-sprawa-dotyczaca-radoslawa-sikorskiego-6684886


Czy ten antyspołeczny antypolski antyeuropejski bandyta pójdzie siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Azalia niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 22:01
Emisja dwutlenku węgla przez samochody osobowe stanowi promil emisji dwutlenku węgla na świecie. Ale to Europejczycy mają zrezygnować z samochodów bo tak wymyślił eurokołchoz ze swoim Schwabem i całą ta bandą z Davos.
Stajemy się niewolnikami grupki cwanych oszołomów którzy chcą nas pozbawić wszystkiego sami latając odrzutowcami i opływając w luksusy.
Zrobią z nas biedaków, pozbawią gotówki a pieniądze na koncie-karcie będą miały krótki okres ważności.
Każda transakcja będzie odnotowana jaki będzie miała ślad węglowy. Po przekroczeniu limitu będzie koniec zakupów.
Wprowadzą podatek katastralny gdzie roczne za mieszkanie będziesz musiał zapłacić 30 000zł.Jak nie będzie cię stać to twoje mieszkanie przejmie korporacja a ty staniesz się najemcą-niewolnikiem.
Była plandemia, jest wojna a w najbliższej przyszłości zaczną nas straszyć najazdem kosmitów.
I oni w ogóle tego nie ukrywają. Jeszcze się tym chwalą.
A my jak to stado baranów idących na rzeź dajemy się bezwolnie prowadzić.
I jeszcze wśród tych baranów jest znaczna część która beczy, że przecież to dla naszego dobra.

Kiedy przyszli po brodatych nie protestowałem - nie byłem brodaty.
Kiedy przyszli po łysych nie protestowałem - nie byłem łysy.
Kiedy przyszli po wąsatych nie protestowałem - nie nosiłem wąsa.
Kiedy przyszli po mnie nikt nie protestował.
Nie było nikogo.
Tak że nie protestujcie. gdy przyjdą po was tez nikt nie będzie protestował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bąbel niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 22:06
~~TW bablina napisał(a): https://tvn24.pl/polska/nowelizacja-kodeksu-postepowania-cywilnego-czy-skorzysta-na-tym-jaroslaw-kaczynski-w-zwiazku-ze-sprawa-dotyczaca-radoslawa-sikorskiego-6684886


Czy ten antyspołeczny antypolski antyeuropejski bandyta pójdzie siedzieć?


Trochę sobie pójdzie i pójdzie i jak będzie zmęczony to sobie będzie siedzieć:) ale w fotelu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.