Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 0:11
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/stan-wyjatkowy-tusk-chce-skonfiskowac-kase-rydzykowi-sasin-robi-kociol-morawieckiemu/bdebn3k,79cfc278

Ze zlodziejską pisobolszewią do gułagu. Wy ku_rwy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2023r. o 0:24
~~Złocistozielony Kiścień napisał(a): o tym to Ty i ja wiem
a,reszta to nawiedzeni oszołomy
na czele z juniąewropejską
gdzie ślimak został zaliczony do ryb (dzieki żabojadom
a,marchew do owoców

Pierzesz w Polskim proszku i jeździsz Polskim autem.4 miliony Polaków pracuje w Mongolii ? Biedronka to Polski bieda dyskont ? Niemcy zarabiają w € i inwestują w Polskie złotówki .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 9:13
Brawo złotówka

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 10:01
~~Jaskrawoczerwona Azalia napisał(a): Emisja dwutlenku węgla przez samochody osobowe stanowi promil emisji dwutlenku węgla na świecie. Ale to Europejczycy mają zrezygnować z samochodów bo tak wymyślił eurokołchoz ze swoim Schwabem i całą ta bandą z Davos.
Stajemy się niewolnikami grupki cwanych oszołomów którzy chcą nas pozbawić wszystkiego sami latając odrzutowcami i opływając w luksusy.
Zrobią z nas biedaków, pozbawią gotówki a pieniądze na koncie-karcie będą miały krótki okres ważności.
Każda transakcja będzie odnotowana jaki będzie miała ślad węglowy. Po przekroczeniu limitu będzie koniec zakupów.
Wprowadzą podatek katastralny gdzie roczne za mieszkanie będziesz musiał zapłacić 30 000zł.Jak nie będzie cię stać to twoje mieszkanie przejmie korporacja a ty staniesz się najemcą-niewolnikiem.
Była plandemia, jest wojna a w najbliższej przyszłości zaczną nas straszyć najazdem kosmitów.
I oni w ogóle tego nie ukrywają. Jeszcze się tym chwalą.
A my jak to stado baranów idących na rzeź dajemy się bezwolnie prowadzić.
I jeszcze wśród tych baranów jest znaczna część która beczy, że przecież to dla naszego dobra.

Kiedy przyszli po brodatych nie protestowałem - nie byłem brodaty.
Kiedy przyszli po łysych nie protestowałem - nie byłem łysy.
Kiedy przyszli po wąsatych nie protestowałem - nie nosiłem wąsa.
Kiedy przyszli po mnie nikt nie protestował.
Nie było nikogo.
Tak że nie protestujcie. gdy przyjdą po was tez nikt nie będzie protestował.
pięknie napisane , tylko że ja już od lat o tym piszę ale to groch na ścianę , ludzie to dopiero zrozumieją jak się w tym wszystkim obudzą , a tych co nami niby sterują jest garstka 2500 ich tam w Dupos było -minus- te wdupowłazy to zostaje 1500 czyli nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wilczomlecz niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 11:05
~~Brawo PiS napisał(a): Brawo złotówka

Brawo PiS


Spier...j. Dostałeś już trzynastą emeryturę?
To niedługo będziesz żarł szarańczę zamiast mąki.
Ludzie sa tak głupi że to działa!
Który pisowski cwaniak to powiedział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Debile pisowce niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 11:41
Ministerstwo edukacji obniża wymagania maturalne dk poziomu czarnka i kowalskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Koleus niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 12:49
Rozmowa z wyborcą opozycji:

-Jaka partia dała Ci większe zarobki?
-w teorii Pis
-Jaka partia dała Ci 500+?
-Pis
-Jaka partia dała twojej mamie większą emeryturę?
-w zasadzie to PiS
-W takim razie dlaczego głosujesz na opozycję?
-Nie wiem, w TVN mówią, że PiS jest zły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Tawuła niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 12:57
~~Perłowy Koleus napisał(a): Rozmowa z wyborcą opozycji:

-Jaka partia dała Ci większe zarobki?
-w teorii Pis
-Jaka partia dała Ci 500+?
-Pis
-Jaka partia dała twojej mamie większą emeryturę?
-w zasadzie to PiS
-W takim razie dlaczego głosujesz na opozycję?
-Nie wiem, w TVN mówią, że PiS jest zły


Jak im się POwie jeszcze, że głosując na opozycję stają się automatycznie mądrzejszymi o jakieś 200%, no to wtedy są bez wyjścia,:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza