Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komunikat dotyczący zaniedbań biskupa Kiernikowskiego ws. nadużyć seksualnych. Papież mianował nowego biskupa legnickiego!
~~Wesoy Romek jeszcze prawiczek niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 19:44
~~ zawsze dziewica katoliczka Zofja napisał(a): Upominam dyskutantów ,bądźcie powściągliwi bo inaczej pójdziecie do piekła.

To wszystko jedna ściema,
bo Buga i Piekła nie ma :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Funkia niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 20:16
Jest tam kto czysty w tym całym episkopacie.
Najlepsze ,że klechy sami już nawet, pojęli ze trzeba się rozliczyć,że dalej tak nie da rady.Natomiast nasz wymiar sprawiedliwośći dalej nie widzi problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Kostrzewa niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 20:48
~~ zawsze dziewica katoliczka Zofja napisał(a): Upominam dyskutantów ,bądźcie powściągliwi bo inaczej pójdziecie do piekła.
l


DZIECI W PRZEDSZKOLU MOZESZ TYM STRASZYC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 21:59
W piekle już nie ma wolnych miejsc, nikt ich tam nie chce - zabierajcie ich sobie do nieba.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 10:58
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoy Romek jeszcze prawiczek niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 16:52
~~Monika napisał(a): Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89

Monika 89 lat? może spróbuj w domu starców OK :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bart niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 17:54
I have a small question for you
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Omieg niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 20:27
~~Wesoy Romek jeszcze prawiczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ zawsze dziewica katoliczka Zofja napisał(a): Upominam dyskutantów ,bądźcie powściągliwi bo inaczej pójdziecie do piekła.

To wszystko jedna ściema,
bo Buga i Piekła nie ma :)

Bug jest. To taka rzeka na wschodzie ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza