Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od 1 lipca obowiązkowa kwarantanna dla osób niezaszczepionych, przyjeżdżających do Polski z UE i strefy Schengen, dotyczy także polskich turystów
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
3 lipca 2021r. o 6:46
Nagonka na lekarzy którzy nie poddają się korpo reżymowi trwa , za to że zamiast grantów od korporacji wybrali służenie pacjentom .Tym razem wezwany na przesłuchanie został lekarz z Bolesławca dr.Wojciech Węglarz anastezjolog
Tu wywiad z lekarzem
https://www.facebook.com/106418598082338/posts/194697812587749/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 13:05
PIS-PO-PRL napisał(a): To już wasz problem nie mój.
Było dyktatury nie wprowadzać :D

Ide wakacje w suszkach planować.
Jakieś sugestie?


Jeżeli mogę zasugerować polecam Portugalię a szczególnie te regiony -- Według władz medycznych Portugalii regionem o najtrudniejszej sytuacji epidemicznej jest stołeczna aglomeracja oraz region Doliny Tagu.
Na naukę nigdy nie jest za późno , może tam Pan by czegoś się nauczył , połączył przyjemne z pożytecznym .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 lipca 2021r. o 14:01
Taaa... to może do indii pojade. Tam przecie trupy na ulicach. Więcej się nauczę.
Ma Pan jakieś nowe ciekawe filmiki? :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:13
Bardzo dobrze, bolesławieckich plaskoziemców_antyszczepionkowych wysłać na wczasy do Suszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:25
PIS-PO-PRL napisał(a): Taaa... to może do indii pojade. Tam przecie trupy na ulicach. Więcej się nauczę.
Ma Pan jakieś nowe ciekawe filmiki? :D


Zmień Pan tą zdartą płytę , nie lubię dyskusji z nudziarzem , wymyśl Pan coś nowego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 lipca 2021r. o 15:00
Ja nie od wymyślania głupot
To Pańska część zadania :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
3 lipca 2021r. o 19:19
~~Lucjan napisał(a): ~~Ciemnopopielaty Rannik , ja Tobie gościu nie współczuję , współczuję twoim najbliższym i tym których zaraziłeś aspołeczną postawą w obliczu zagrożenia jakie niesie ze sobą pandemia .[/c A ja współczuję wszystkim którzy zaszczepili się szczepionką "wymyślońą" w ciągu trzech miesięcy ...tak sobie pomyślałam skoro tak szybko wymyślili szczepionki na covid 19 to dlaczego tak szybko nie poszło im że szczepionkami na HIV albo na raka ...czyżby to było nieopłacalne ? Nikt nie pyta o powikłaniapo szczepionce bo przecież "raz się żyje "a to że nie padłem trupem 14 dni po zaszczepieniu nie oznacza że coś się nie przyplącze za jakiś czas ale przecież to nie będzie efekt poszczepienny tylko "przypadek ".Pozdrawiam Wszystkie Króliki doświadczalne ...ps do tej pory szczepilam się w szczepionki obowiązkowe nigdy na grypę i nie narzekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Zawciąg niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:31
Ci wszyscy wyszczepieni którzy nawołują do karania nie zaszczepionych ,przypominają mi ludzi którzy sami pojechali do Auschwitz ,stoją w kolejce do pod prysznic i wołają do gestapo aby siłą przyprowadziło tych co nie przyjechali i postawiło obok nich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima