Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS złożył projekt ustawy medialnej - to kolejny zamach na wolne media w Polsce? Oświadczenie TVN
~~zbynek niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:07
zapomniałes o radiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:13
~~Karol napisał(a): Mam od niedawna telewizję internetową z Netii - pakiet M (najbardziej popularny). Z telewizji informacyjnych dostępne są : TVP info, WPolsce.pl, TV Republika, Telewizja Trwam, TVN24,
Poza TVN24 pozostałe sprzyjają PIS-owi. A ja słyszę z ust premiera Morawieckiego, że przeważająca część mediów jest wrogo nastawiona do rządu i PIS. Gdzie jest prawda ??


Nie strugaj wariata ,TVN24 zablokuj ,,prawda tylko w TV Trwam .0 czarnych pedofilów ,0 PISowskich afer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek spierdolina genetyczna niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:18
rmf ,zetka , eska , same media pisowskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:22
~~zbynek s Kocham Bolec.Info ina genetyczna napisał(a): rmf ,zetka , eska , same media pisowskie

Jesteś fałszywym zbynkiem .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:24
https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarka-tvp-info-zmiazdzona-przez-kolodziejczaka-z-agrounii-zaklamujecie-rzeczywistosc-6668618098453024a

tego tvpis bolszewia nie puści !!

https://fb.watch/7aqHcGG-tV/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek spierdolina genetyczna niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 17:27
~~zimowit napisał(a): Jesteś fałszywym zbynkiem .

a nie bo ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2021r. o 18:04
no jak sam widzisz nie można wierzyć nawet w jedno słowo tego pislamskiego ''pinokia''

to urodzony łgarz ...;D


Dopisane 04.08.2021r. o godz. 18:04:

Horus napisał(a): ~Karol napisał(a): Mam od niedawna telewizję internetową z Netii - pakiet M (najbardziej popularny). Z telewizji informacyjnych dostępne są : TVP info, WPolsce.pl, TV Republika, Telewizja Trwam, TVN24,
Poza TVN24 pozostałe sprzyjają PIS-owi. A ja słyszę z ust premiera Morawieckiego, że przeważająca część mediów jest wrogo nastawiona do rządu i PIS. Gdzie jest prawda ??

~Karol napisał(a): Mam od niedawna telewizję internetową z Netii - pakiet M (najbardziej popularny). Z telewizji informacyjnych dostępne są : TVP info, WPolsce.pl, TV Republika, Telewizja Trwam, TVN24,
Poza TVN24 pozostałe sprzyjają PIS-owi. A ja słyszę z ust premiera Morawieckiego, że przeważająca część mediów jest wrogo nastawiona do rządu i PIS. Gdzie jest prawda ??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BEKA niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 18:05
Taki sam jak Ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.