Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca Szymon Pogoda podpisał się pod projektem lex-TVN
~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 3:15
Nowe, szokujące informacje. Okazuje się, że Tomasz L. był także członkiem komisji ds. likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, powołanej w lipcu 2006 r. Jej prace nadzorował ówczesny wiceminister obrony narodowej Antoni Macierewicz, odpowiedzialny za weryfikację i likwidację WSI. Członkowie komisji mieli dostęp do najważniejszych, tajnych informacji państwowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wstalim z kolan niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 6:23
Władze PIS wydały polecenie wszystkim parlamentarzystom partii rządzącej, by zorganizowali konferencje w całej Polsce w obronie Daniela Obajtka. Akcji nakazał przebywający w szpitalu Jarosław Kaczyński .

A NASZ POGODA GDZIE ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Wrzosiec niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 6:55
~~wstalim z kolan napisał(a): Władze PIS wydały polecenie wszystkim parlamentarzystom partii rządzącej, by zorganizowali konferencje w całej Polsce w obronie Daniela Obajtka. Akcji nakazał przebywający w szpitalu Jarosław Kaczyński .

A NASZ POGODA GDZIE ?


Piecze? Zajmij się swoim życiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
5 stycznia 2023r. o 6:58
a ''wungiel'' w końcu załatwił? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wstalim z kolan niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 7:12
~~Sczerniały Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wstalim z kolan napisał(a): Władze PIS wydały polecenie wszystkim parlamentarzystom partii rządzącej, by zorganizowali konferencje w całej Polsce w obronie Daniela Obajtka. Akcji nakazał przebywający w szpitalu Jarosław Kaczyński .

A NASZ POGODA GDZIE ?


Piecze? Zajmij się swoim życiem.


Głosowałem to wymagam. Ja pracuję to i on też powinien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 5:24
Pogoda , będziesz interweniował ?

Ciekawe, że bratu komendanta głównego policji choroba żony nie przeszkadzała działać w zorganizowanej grupie przestępczej, ale już stanowiła przeszkodę w pójściu do pierdla. Ależ się teraz posypią prośmy o wyjście z kryminału ze względu na zły stan zdrowia żon osadzonych…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 10:30
pis to antypolska hołota !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dajo niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 12:09
~~Hiszpański nurek który zwiał napisał(a): pis to antypolska hołota !

Wczoraj zadzwonił do mnie Pisowski emeryt który twierdzi jaki to PIS jest wspaniały jak mu powiedziałem ,że kupują sobie za 5,5 miliona wille w centrum Warszawy to Idiota mówi ,że to nieprawda to propaganda ,zapytałem go to jeśli jest tak dobrze to dlaczego nie stać cię na karmę dla gołębi i składki tylko dajesz gołębiom owies i chcesz mieć wyniki ,to zaczął się jąkać .Ale na koniec powiedział ,,kradno ale dajo "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.