Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HORMANN - praca!
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obowiązkowe szczepienia żołnierzy w jednostkach w Bolesławcu i Świętoszowie?
~~Wiśniowa Pietruszka 29 lipca 2021r. o 22:45
S.......SYNY jeszcze się za dzieci biorą , Jak się naród wreszcie obudzi to ozdobi nimi i ich przydupcami okoliczne latarnie
https://youtu.be/25crWWC2mZ8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 30 lipca 2021r. o 7:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Wiąz 30 lipca 2021r. o 8:01
~~Wiśniowa Pietruszka napisał(a): S.......SYNY jeszcze się za dzieci biorą , Jak się naród wreszcie obudzi to ozdobi nimi i ich przydupcami okoliczne latarnie
https://youtu.be/25crWWC2mZ8

.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Pietruszka 30 lipca 2021r. o 8:42
W ostatnich dniach wypłynęła umowa ramowa jaką korporacja Pfizer dystrybuująca tak zwaną "szczepionkę przeciw COVID" typu mRNA, podpisuje z rządami. Jej zapisy są oczywiście szokujące, ale wcale nie zaskakujące. Rządy państw po prostu zgodziły się na wszystko byle tylko móc wstrzykiwać te preparaty w swoich obywateli.
To co podpisały rządy robiące interesy z Pfizerem nazywa sie w terminologii prawniczej umową adhezyjną. Jest to rodzaj zobowiązania, w którym najważniejsze warunki określa jeden z kontrahentów występujący w pozycji monopolistycznej, drugi może je zaakceptować i przystąpić do umowy lub zrezygnować. Cechą umów adhezyjnych jest ich powtarzalność, masowość i w zasadzie jednakowa treść. Możemy zatem zakładać, że również inni podpisali to dictum.
Oczywiście korporacja farmaceutyczna Pfizer i korporacja BioNTech zapewniły sobie bezkarność i brak odpowiedzialności, za ewentualne problemy zdrowotne wynikające ze stosowania ich preparatów. Szokuje jednak to, że kupujący "Produkt" od Pfizera zobowiązuje się też bronić firmę Pfizer przed ewentualnymi pozwami, karami i wynikającymi z tego stratami. Zaznaczono, że w razie czego kupujący pokrywa koszty prawne i wszystkie inne, bez żadnego limitu.
Oznacza to, że jeśli ktoś ucierpi na skutek wstrzyknięcia sobie tego preparatu i zapragnie pozwania jego producenta za NOP, to państwo polskie będzie bronić Pfizera przed Polakami. Zapewne dlatego rządzący bronią szczepionek niemal jak posad w spółkach skarbu państwa
Ta obrona ma mieć miejsce w razie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić zyskom korporacji Pfizer. Na dodatek Pfizer może te działania kontrolować na koszt zamawiającego! Przy tak skonstruowanej umowie można sprzedawać cokolwiek robiąc świetny biznes.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed 30 lipca 2021r. o 10:02
Dlaczego szczypionka nie musi być już przechowywana w temp. -70 stoplni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 30 lipca 2021r. o 20:33
A tymczasem Izrael zaczyna kłucie trzecią dawką.
Okazuje się, że osoby w pełni zaszczepione w styczniu mają już tylko 16% ochrony przed covidem ;)
Cyrk kręci się dalej, co nie M21?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-30/trzecia-dawka-w-izraelu-icchak-hercog-jestesmy-pierwsi/

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~panS 30 lipca 2021r. o 22:11
Jeśli Izrael się szczepi , to wszyscy inni też mogą. Oni tam zrobią wszystko, żeby im sie holokaust w jakiejkolwiek postaci nie powtórzył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy