Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślub na korytarzu, czyli uroczysta sień pandemiczna
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
21 lipca 2021r. o 15:00
malo kto się nie skarży bo ludzie żyją w takim dniu szczęściem młodych i mają was panie sekretarzu w d..... Dobrze, że ktos sie jednak ocknął i poruszył temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Poziomka niezalogowany
21 lipca 2021r. o 15:56
Do kościoła bez oganiczeń, do restauracji i hoteli - bez ograniczeń, do sklepów, pociągów, autobusów, samolotów także bez ograniczeń...a do urzędów w Bolesławcu wejść nie można bo państwo się boją o swoje zdrowie. Niech się k...a poczwórnie zaszczepią a wypłatę brać jedną na kwartał za taką robotę. Pasożyty społeczne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszata Daglezja niezalogowany
21 lipca 2021r. o 16:00
"W tej pięknej i uroczystej sieni" wśród sterczących wieszaków(brak szatni) w "podniosłej atmosferze pełnej szacunku" bez dostępu do toalety i uczestnictwa najbliższych brałam udział na stojąco(brak krzesel) w tej uroczystej dla mojej siostry chwili.Pozdrawiam pełna estetycznych doznań, panów-Prezydenta i Sekretarza. Ps. cytaty z wypowiedzi p.Zielińskiego dla portalu bolec info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Groszek niezalogowany
21 lipca 2021r. o 16:17
I gdzie zachęta do zamieszkania w Bolesławcu ? Myślę, że przykro jest młodym i ich rodzicom, bo to oni zapraszają gości na uroczystość zaślubin, że dla nich nie znalazło się miejsce w sali ślubów. Dziwne jest także i to, że sala ślubów nie jest zajęta, ani nie trwa w niej żaden remont, a że jest obszerna - mogłaby posłużyć jednej z najważniejszych chwil w życiu. Włodarze musieliby zapytać siebie, czy dla swoich dzieci taką uroczystość tak by przygotowali - w sieni-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lily niezalogowany
21 lipca 2021r. o 16:23
Niestety my z mężem mieliśmy w tym roku ślub w korytarzu. Nie dziwię się że nikt się nie skarżył , bo i tak by nic nie zmieniło. Ja osobiście byłam bardzo zawiedziona tą sytuacją. Jaki był problem zrobić ślub z ilością 4 osób plus urzędnik w głównej sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Begonia niezalogowany
21 lipca 2021r. o 17:08
Już mówią że będzie czwarta fala przełom sierpnia i września ,co wtedy wyproszą nawet z sieni ratusza czy jak ,jaki problem wpuść tyle osób ile może być na daną powierzchnię w maseczkach ,po za tym jeżeli w śród gości są osoby zaszczepione ich limity nie obowiązują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m niezalogowany
21 lipca 2021r. o 17:14
A Święto Ceramiki się odbędzie. Wtedy prezydent i urzędnicy pandemii się nie będą BAĆ. Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~widzialy galy niezalogowany
21 lipca 2021r. o 17:38
Barany wybrali barana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza