Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powstanie Warszawskie uczy nas miłości do miłości do Ojczyzny, bolesławianie uczcili 77 rocznicę powstania warszawiaków przeciwko Niemcom
~~Bordowa Frezja niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 12:19
~~JACUZZA napisał(a): Nigdy nie będzie silnej Polski, bo pisobolszewicy codziennie ją rozkradają

To jak POwszczycy rozkradali Polskę dla kondominium niemiecko-rosyjskiego, bo -"piniędzy nie ma i nie będzie"- to ok!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2021r. o 14:20
Horus napisał(a): żałosne są te zachwyty i pochwalne pienia co było i nadal jest tragedią narodową...
jedną z wybranych ...

celem wojny jest zabijanie wrogów, a nie oddawanie życia za Ojczyznę...

kolejny ''pierd '' m21...
a jakie to znaczenie polityczne miało Powstanie?
nasi ''sojusznicy'' wcześniej nas sprzedali w Teheranie...

doucz się domorosły ''historyku'' ;D


Poznaj prawdziwą historię z udokumentowanych opracowań historyków a nie z tanich książek Januszku .

W Teheranie znacznie ważniejsze ustalenia zapadły za kulisami, podczas wieczornej rozmowy Churchilla i Stalina. Ustalili oni wówczas, że przede wszystkim należy osłabić Niemcy, rozbijając je na kilka drobniejszych organizmów, a także wprowadzając znaczne ograniczenia w kwestii przemysłu. Tego wieczora pomyślano też o Polsce, którą – jak założono – należało „przesunąć” na zachód. Zachodnią granicę widziano na linii Odry, wschodniej w tamtym momencie jeszcze nie ustalono .
Ustalenia w sprawie Polski na wniosek Roosevelta utajniono .

Na nic Twoje wpisy Horusie jak nie znasz historii , w Teheranie ustalono strefy operacyjne , wolną rękę na działania wojenne otrzymał Stalin w strefie wschodniej i na Bałkanach .
Sprawą granic Polski zajęto się na Konferencji jałtańskiej .

" Informacje dotyczące postanowień Konferencji Jałtańskiej, które w przeciwieństwie do ustaleń zawartych w Teheranie, podano do wiadomości publicznej, wywołały wśród Polaków falę protestów.

13 lutego 1945 r. Rząd RP na uchodźstwie wydał oświadczenie, w którym stwierdzał: "Decyzje Konferencji Trzech dotyczące Polski nie mogą być uznane przez Rząd Polski i nie mogą obowiązywać Narodu Polskiego. Oderwanie od Polski wschodniej połowy jej terytorium przez narzucenie tzw. linii Curzona jako granicy polsko-sowieckiej Naród Polski przyjmie jako nowy rozbiór Polski, tym razem dokonany przez sojuszników Polski".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2021r. o 15:01
i znowu kopiuj -wklej ...

tak to jest ''historyku'' jak swoją ''wiedzę '' opierasz tylko na tym co wyszperasz w internecie...
i ty kmiotku piszesz że czytam ''tanie książki''?

wczoraj podałem ci nazwisko prawdziwego historyka...przypomnę ci bo twoja starcza pamięć zawodzi- Stanisław Mackiewicz...
poświęć więcej uwagi na jego publikacje a nie na Wiki...

ale jednak książki a nie jak ty oszukujesz tu ludzi wklejając ponownie tekst który nie jest twój...
oszuście -manipulancie...;D

ty mi tu znowu nie wychylaj się z Teheranem bo wiem o co tam chodziło ...
a ty pislamisto nie myl ''konwencji '' z konferencją ...

konwencję to ostatnio miał twój kłamliwy pis i oszust mkkwacz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 15:57
Bohaterscy powstańcy dowodzeni przez kretyńskich sztabowców !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Kostrzewa niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 16:09
Prawdziwy historyk...... Jezuuu, to juz ponad wszytsko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2021r. o 18:53

~~bolecka 23 godz. 49 min. temu
Narodowcy nie zawiedli i jest to piękne, brawo.


tak...''nie zawiedli''
oto dowód ich...''patriotyzmu''


''Narodowcy zniszczyli tęczowy wieniec dla powstańców. "Zawsze jest ktoś, kto woli nienawiść"
Na uroczystościach związanych z 77. rocznicą Powstania Warszawskiego pojawili się członkowie kolektywu Homokomando. Podobnie jak inne delegacje, aktywiści złożyli tęczowy wieniec. Niedługo potem w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania wieńca wrzuconego do przenośnej toalety policyjnej.''

banda durni...
chronionych przez równie durną władzę ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2021r. o 19:37
Januszku , jak Ty niewiele wiesz , raz walnąłeś byka z Twoją konwencją nie zwracałem ci uwagi , sprawdź dokładnie .

https://dzieje.pl/aktualnosci/konferencja-jałtanska
https://muzeum1939.pl/28-listopada-1943-roku-rozpoczela-sie-konferencja-w-teheranie/timeline/2925.html

Januszku ja oceniłem bardzo pozytywnie Narodowy Bolesławiec .
Januszku , antyszczepiopnkowcy spalili mobilny punkt szczepień to według Ciebie w złym świetle stawia Ciebie i pozostałych antyszczepionkowców z Bolca ? .
Nie wiem po co podaję przykłady , Ty jesteś specjalistą od wrzucania wszystkich do jednego wora .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Floks niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 21:44
Co mi po jednym na kilka wydarzeń w roku, skoro multum wydarzeń tygodniowo przyprawia mnie o coraz większą nienawiść do tego zrąbanego kraju?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.