Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryori – Skrawek Azji na naszym rynku? Kolejny felieton w ramach cyklu PO ŻARCIE
~~Typowy Bolesawiec niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 0:26
~~Micha napisał(a): Mają racje - na mieście głośno o pożal się Boże jakości tych dań. Tak to jest jak zabiera się za nie ktoś kto nie ma pojęcia o tym. Żarty się skończyły



Klasyczna opinia, zwykłego, żałosnego Bolesławianina, smacznego schabowego. Wielcy znawcy, po programach kulinarnych…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Gailadia niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 0:30
Nie podobają mi się te recencje, bo nie są obiektywne i nie wiem, co właściwie mają na celu. Jeden lubi słone, drugi soli nie używa w ogóle. To, że "krytykowi" nie smakowało, nie oznacza, że kolejnym osobom również nie będzie. Więcej obiektywizmu, a mniej własnych przemyśleń. Bo to nikomu nie służy, a na pewno nie właścicielom opisywanych knajp. Tylko czekać, aż któryś przedsiębiorców się w końcu wkurzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 7:20
~~Bibj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiały Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystoczarna Perowskia napisał(a): A ile zup zamawiasz jak idziesz do restauracji na obiad???


Powinien zamówić przynajmniej 3-4 dania, aby wiarygodnie się wypowiedzieć. Zupa może być wujowa ale za to przystawki, drugie danie, jakiś deser, coś do picia... A tu na biede jedną zupką i za słona....

W ryori nie ma ani przystawek ani deserów :)))

Jest kimchi i coleslaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krytyk stolecinfo niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 7:27
~~Micha napisał(a): Mają racje - na mieście głośno o pożal się Boże jakości tych dań. Tak to jest jak zabiera się za nie ktoś kto nie ma pojęcia o tym. Żarty się skończyły


Ja jadłem kurczaka KFC i był jeden z lepszych jakie jadłem. Znajomi byli i też potwierdzają. Widocznie kwestia gustu, choć sam fakt że właściciel najlepiej rozkręca restauracje w Bolesławcu i wszyscy kopiują ich pizzę już może poniekąd wyjaśniać tą krytykę. Mało kto u nas przecież lubi jak kto inny odnosi sukces w biznesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 sierpnia 2021r. o 8:24
~~Indygowa Gailadia napisał(a): Nie podobają mi się te recencje, bo nie są obiektywne i nie wiem, co właściwie mają na celu. Jeden lubi słone, drugi soli nie używa w ogóle. To, że "krytykowi" nie smakowało, nie oznacza, że kolejnym osobom również nie będzie.


To jest naturalne - bo to felietony, a felietony są z natury subiektywne :)
Zachęcam do tego, aby przejść się do tych restauracji, zamówić dania (te same bądź inne) i napisać w komentarzu o własnych odczuciach :-)


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Forsycja niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 8:25
~~Krytyk stolecinfo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Micha napisał(a): Mają racje - na mieście głośno o pożal się Boże jakości tych dań. Tak to jest jak zabiera się za nie ktoś kto nie ma pojęcia o tym. Żarty się skończyły


Ja jadłem kurczaka KFC i był jeden z lepszych jakie jadłem. Znajomi byli i też potwierdzają. Widocznie kwestia gustu, choć sam fakt że właściciel najlepiej rozkręca restauracje w Bolesławcu i wszyscy kopiują ich pizzę już może poniekąd wyjaśniać tą krytykę. Mało kto u nas przecież lubi jak kto inny odnosi sukces w biznesie.

A to dobre. Kto kopiuje?
Właścicielu - nie wypisuj bzdur
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Forsycja niezalogowany
13 sierpnia 2021r. o 8:28
emem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Indygowa Gailadia napisał(a): Nie podobają mi się te recencje, bo nie są obiektywne i nie wiem, co właściwie mają na celu. Jeden lubi słone, drugi soli nie używa w ogóle. To, że "krytykowi" nie smakowało, nie oznacza, że kolejnym osobom również nie będzie.


To jest naturalne - bo to felietony, a felietony są z natury subiektywne :)
Zachęcam do tego, aby przejść się do tych restauracji, zamówić dania (te same bądź inne) i napisać w komentarzu o własnych odczuciach :-)


Panie Marczewski pisze pan bzdury. Tania sensacja to wasz styl i poziom. A te pseudo artykuły o restauracjach to przykład tego trafny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 sierpnia 2021r. o 8:45
~~Hebanowa Forsycja napisał(a): Panie Marczewski pisze pan bzdury. Tania sensacja to wasz styl i poziom. A te pseudo artykuły o restauracjach to przykład tego trafny.


Nie piszę bzdur. Anonimowy klient przedstawia swój własny punkt widzenia, własne doznania w momencie, w którym odwiedził dane miejsce i zamówił wybrane danie. Został obsłużony tak a nie inaczej, otrzymał dania, które smakowały mu tak jak smakowały, podobało mu się co się podobało i swoje własne wrażenia opisał i sie nimi podzielił z innymi. Ktoś inny może też pójść i mieć inne wrażenia (lepsze lub gorsze) i też się nimi podzieli :-)
Może bolesławieccy restauratorzy kiedyś zrozumieją, że ludzie mają prawo oceniać, i nie muszą być przy tym kulinarnymi ekspertami (i zamawiać wszystkich dań z menu). To nikomu nie zaszkodzi.

Pozdrawiam,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.