Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grozi, że zabije prezydenta Piotra Romana
~~Czarnofioletowa Bakopa niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 17:22
jak to się stało przecież nie tak dawno wszyscy kochali pana prezydenta co pokazali w wyborach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Realista niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 17:31
Romana chcą zabić , słuchy mnie doszły Git-Gariowi lisa do gołębnika chcą wpuścić ,
a wy dalej dzielicie , zamiast topór zakopać ,
kto sieje , ten zbiera ……………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Zawciąg niezalogowany
17 sierpnia 2021r. o 20:12
romek nie daj się, wymyśl jakąś podwyżkę albo wprowadź jakiś nowy POdatek, przecież masz tyłu wspaniałych doradców pewnie coś wymyślą ,bo statystyczny bolesławianin ma za dużo pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
18 sierpnia 2021r. o 0:04
ela napisał(a): Dlaczego tak myślisz? Nasze miasto jest piękne.


Ok miasto tak tylko relacje między ludzkie to już nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
18 sierpnia 2021r. o 0:12
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Z Adamowicza też tak kpili

O ile dobrze pamiętam to nie są to pierwsze tego typu pogróżki w stosunku do Prezydenta Romana .

No bo historia lubi się powtarzać ale teraz trzeba stąd zniknąć do ciepłej warszawki noto ludzie z wielkiego żalu będą głosować na senatorską głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Milin niezalogowany
18 sierpnia 2021r. o 6:10
Moze tu chodzi o przebicie strzałą miłości i pusze to zakochany działacz LGBT , ktorych Pan prezydent tak popiera ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Grzybień niezalogowany
18 sierpnia 2021r. o 13:12
Mało wBoleslawcu jest ,lawwek o raz koszy na śmiecie . Jagoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
18 sierpnia 2021r. o 17:10
-Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm,
.
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu -
http://www.e-sponsorka.pl

i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza