Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
18442
PIS-PO-PRL 15 godz. 15 min. temu
hehe
i kolejny urażony moim nikiem :D
Tak pisali mi... nie moja wina, że obiektywnie na rzeczywistość patrzeć nie potraficie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko 15 godz. 3 min. temu
a co w nim złego?
mnie się podoba...

przypomina mi to dawne czasy młodości kiedy bez strachu mogłem z kolegami i koleżankami siedzieć nawet przy piwku w centrum Rynku...

a dzisiaj co?
takie durnie nie pamiętają czasów kiedy cukier podrożał o 50 groszy i pół Śląska protestowało...

taki ''hucpa'' to zwykły dureń jeśli cieszy się z dwucyfrowej podwyżki prądu nie pamiętając jednocześnie zapewnień oszusta Sasina...
~~hucpa 14 godz. 52 min. temu
~~falko napisał(a): a co w nim złego?
mnie się podoba...

przypomina mi to dawne czasy młodości kiedy bez strachu mogłem z kolegami i koleżankami siedzieć nawet przy piwku w centrum Rynku...

a dzisiaj co?
takie durnie nie pamiętają czasów kiedy cukier podrożał o 50 groszy i pół Śląska protestowało...

taki ''hucpa'' to zwykły dureń jeśli cieszy się z dwucyfrowej podwyżki prądu nie pamiętając jednocześnie zapewnień oszusta Sasina...

Uczepiłeś się prądu jak pijany płotu.
Rosjanie nie puszczą gazu przez NS2 dopóki Niemcy nie dokonają odpowiedniego wyboru w nadchodzących wyborach.
Niemiaszki się zdziwiły????
UE zakaże Polsce produkcji prądu z węgla i gazu, myślisz geniuszu że jak będzie rządziła PO to na powrót pozwolą?
~~Sczerniała Acidantera 13 godz. 54 min. temu
~~hucpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~falko napisał(a): a co w nim złego?
mnie się podoba...

a dzisiaj co?

Uczepiłeś się prądu jak pijany płotu.
Rosjanie nie puszczą gazu przez NS2 dopóki Niemcy nie dokonają odpowiedniego wyboru w nadchodzących wyborach.
Niemiaszki się zdziwiły????
UE zakaże Polsce produkcji prądu z węgla i gazu, myślisz geniuszu że jak będzie rządziła PO to na powrót pozwolą?

Nie licz na to że płytkolep falco myśli.
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Targi Pracy w Zgorzelcu