Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa atrakcja dla miłośników spędzania czasu na wolnym powietrzu na Wiadukt Plaza w Bolesławcu
~~Robert niezalogowany
14 września 2021r. o 23:41
Byłem
Dziś przetestować nowe urządzenia . Fakt fajne ale nie za 163 tys zł .Roman czy nie wiem jaki urzędnik podejmuje te decyzje i przepłacają nasz pieniądze podatników zamiast skonsultować się z kimś kto ma pojęcie jakie są ceny wymagania dzieci młodzieży i dorosłych co do urządzeń ,atrakcji sportowych oraz żeby wydawać ogromne kwoty w rozsądny sposób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
15 września 2021r. o 7:32
~~Robert napisał(a): Byłem
Dziś przetestować nowe urządzenia . Fakt fajne ale nie za 163 tys zł .Roman czy nie wiem jaki urzędnik podejmuje te decyzje i przepłacają nasz pieniądze podatników zamiast skonsultować się z kimś kto ma pojęcie jakie są ceny wymagania dzieci młodzieży i dorosłych co do urządzeń ,atrakcji sportowych oraz żeby wydawać ogromne kwoty w rozsądny sposób

Kiedyś wszystko było prostsze. Kilka belek, trochę liny i taki park powstałby za grosze. Ale niestety czasem w takich miejscach dochodzi do wypadków. A wtedy dochodzenie kto zawinił, czy urządzenia były bezpieczne. Aby mieć z tym spokój wprowadzono certyfikaty. A te niestety kosztują :-|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
27 września 2021r. o 12:34
Atrakcja jedna z lepszych w Bolesławcu, tylko przydałaby się 2-3 razy taka tym bardziej że kozystają z tego i małe i większe dzieci a zainteresowanie tym parkiem linowym jest olbrzymie !!! W weekend ciężko sie dopchać. Widać czego dzieciakom z Bolesławca i okolic potrzeba. Nie kolejnego placyku zabaw tylko konkretnej atrakcji, gdzie moga pokombinować i wyżyć się fizycznie. Tu i starsze i młodsze dziecko ma co robić. Niestety wykonawca ceny takie kosmiczne ma za swoje usługi - wystarczy wejść na ich strone i pobrać aktualny cennik. Mam nadzieję że znajda się fundusze na rozbudowanie tego właśnie obiektu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza