Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy zakład produkcyjny TECHNONICOL oficjalnie otwarty, burmistrz Nowogrodźca dumny, że udało się pozyskać rosyjskiego inwestora
~~Instynkt Stadny niezalogowany
26 lutego 2022r. o 22:30
~~Jasnobrunatny Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Żurawina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): Ludzie! pozwalniajcie się z tego miejsca!!!! To ruskie badziewie niech zgnije i zardzewieje!

Bzdury wypisujecie. Ludzie mają się zwalniać bo zakład ruski? To może zrobimy jeszcze bojkot na ruskie pierogi i biełyje rozy?

Właśnie tak. Ludzie mają się zwalniać, bo zakład ruski. Coś mi tu onucami waniajet.


Wszyscy teraz "jadą" na emocjach. Ten zakłąd już działa od jakiegoś czasu ,nie wystartował w tym tygodniu. Jak można wymagać od kogokolwiek żeby się pozbył swojego źródła dochodu bo jego zakłąd ma ruski kapitał? Jak tym ludziom zapewnisz pracę za podobną stawkę to pewnie się zgodzą. Zapomniałeś jak lokdałny sponiewierały niektórych Twoich rodaków finansowo? Ciekawe, że nikt nie wspominał o tym jak Chińczycy eksterminują Ujgurów jak miał stanąć koło technonikolu chiński zakład. Dlaczego nie ma bojkotowania zielonych grejpfrutów z Izraela, który właśnie teraz bomparduje Syrię bez żadnego zainteresowania ze strony mediów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Uczep niezalogowany
26 lutego 2022r. o 23:40
~~Instynkt Stadny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatny Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Żurawina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): Ludzie! pozwalniajcie się z tego miejsca!!!! To ruskie badziewie niech zgnije i zardzewieje!

Bzdury wypisujecie. Ludzie mają się zwalniać bo zakład ruski? To może zrobimy jeszcze bojkot na ruskie pierogi i biełyje rozy?

Właśnie tak. Ludzie mają się zwalniać, bo zakład ruski. Coś mi tu onucami waniajet.

Wszyscy teraz "jadą" na emocjach. Ten zakłąd już działa od jakiegoś czasu ,nie wystartował w tym tygodniu. Jak można wymagać od kogokolwiek żeby się pozbył swojego źródła dochodu bo jego zakłąd ma ruski kapitał? Jak tym ludziom zapewnisz pracę za podobną stawkę to pewnie się zgodzą. Zapomniałeś jak lokdałny sponiewierały niektórych Twoich rodaków finansowo? Ciekawe, że nikt nie wspominał o tym jak Chińczycy eksterminują Ujgurów jak miał stanąć koło technonikolu chiński zakład. Dlaczego nie ma bojkotowania zielonych grejpfrutów z Izraela, który właśnie teraz bomparduje Syrię bez żadnego zainteresowania ze strony mediów?

Ty się grejpfrutem nie wykręcaj. Sankcje gdzie tylko się da. Coś mi tu onucami waniajet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Instynkt Stadny niezalogowany
27 lutego 2022r. o 9:12
~~Jasnobrunatny Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Instynkt Stadny napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatny Uczep napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Żurawina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): Ludzie! pozwalniajcie się z tego miejsca!!!! To ruskie badziewie niech zgnije i zardzewieje!

Bzdury wypisujecie. Ludzie mają się zwalniać bo zakład ruski? To może zrobimy jeszcze bojkot na ruskie pierogi i biełyje rozy?

Właśnie tak. Ludzie mają się zwalniać, bo zakład ruski. Coś mi tu onucami waniajet.

Wszyscy teraz "jadą" na emocjach. Ten zakłąd już działa od jakiegoś czasu ,nie wystartował w tym tygodniu. Jak można wymagać od kogokolwiek żeby się pozbył swojego źródła dochodu bo jego zakłąd ma ruski kapitał? Jak tym ludziom zapewnisz pracę za podobną stawkę to pewnie się zgodzą. Zapomniałeś jak lokdałny sponiewierały niektórych Twoich rodaków finansowo? Ciekawe, że nikt nie wspominał o tym jak Chińczycy eksterminują Ujgurów jak miał stanąć koło technonikolu chiński zakład. Dlaczego nie ma bojkotowania zielonych grejpfrutów z Izraela, który właśnie teraz bomparduje Syrię bez żadnego zainteresowania ze strony mediów?

Ty się grejpfrutem nie wykręcaj. Sankcje gdzie tylko się da. Coś mi tu onucami waniajet.


Bądź konsekwentny w tych swoich sankcjach. Dlaczego chcesz dalej jeść grejpfruty kiedy Izrael dokonuje ostrzału rakietowego terytorium Syrii? Jak Syryjczycy stali w lesie na granicy z Białorusią to był problem moralny, ale teraz nie ma sprawy.

Wracając do ruskiego zakładu to nie jestem jego entuzjastą ponieważ sam czasami w centrum Wykrot czuję smód siarki, który się stamtąd unosi w powietrzu. Zrób zrzutkę dla ludzi tam pracujących, albo ogarnij im inną robotę a potem rób sobie tam nawet pikietę i zamknij zakład jak Ci tak na tym zależy.

PS
Jak mam butelkę Grants'a zakupioną przed sankcjami, to mogę wypić zawartość czy raczej wylać do kibla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Uczep niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:01
Teraz wypada poznać z mordy tego entuzjastę rosyjskiego biznesu. Uważaj, bo będziesz przepraszał, że to nie ty, bo ktoś wszedł do domu i coś napisał z twojego komputera.
Wszelkie możliwe sankcje ma każdym polu zajacu. Paniał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Instynkt Stadny niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:23
Ty tępy jesteś, czy co? Napisałem gdzieś, że jestem entuzjastą ruskiego biznesu?

jasnoBRUNATNY się uczepił. Sam jesteś podejrzany politycznie z tymi swoimi kacapskimi unucami i paniałami. Putinowska piąta kolumna ci z filcaków wystaje. Zagryź to wszystko grejpfrutem hipokryto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Uczep niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:32
~~Instynkt Stadny napisał(a): Ty tępy jesteś, czy co? Napisałem gdzieś, że jestem entuzjastą ruskiego biznesu?

jasnoBRUNATNY się uczepił. Sam jesteś podejrzany politycznie z tymi swoimi kacapskimi unucami i paniałami. Putinowska piąta kolumna ci z filcaków wystaje. Zagryź to wszystko grejpfrutem hipokryto.

Zobacz co się dzieje na granicy. Ukrainki z dziećmi uciekają z własnego kraju. Mężczyźni jadą walczyć. A ty martwisz się o zakład na strefie? Nie zapominaj kto się cieszył z pozyskania nowego inwestora. I rosyjski rozumiesz. Ciekawe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Instynkt Stadny niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:40
Nie o zakłąd tylko o POLAKÓW co tam pracują. Osobiście to bym się nawet ucieszył gdyby ten komin zniknął.Ruski pamiętam ze szkoły, ale w przeciwieństwie do ciebie to się go brzydzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Uczep niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:46
~~Instynkt Stadny napisał(a): Nie o zakłąd tylko o POLAKÓW co tam pracują. Osobiście to bym się nawet ucieszył gdyby ten komin zniknął.Ruski pamiętam ze szkoły, ale w przeciwieństwie do ciebie to się go brzydzę.

Tak. Ty się martwisz. Ilu Polaków pracuje w TECHNONICOL ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.