Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus z powiecie, kolejna osoba zakażona, stabilna sytuacja
~~Modry Bambus niezalogowany
17 września 2021r. o 15:15
Już dość...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:10
~~Pinochet napisał(a): Ileż można p.... o tej wydumanej epidemii? Ktoś normalny jeszcze w nią wierzy?


Jedno jest pewne , upośledzeni umysłowo nie wierzą .



Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:00:

~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś w TVN 24 pani redaktor która prowadziła wywiad z profesorem Horbanem zasugerowała pomysł żeby niezaszczepieni nie mieli możliwości wejścia do zakładu pracy.

Co wy na to? Czy to słuszna droga żeby zwiększyć ilość zaszczepionych osób?

Zapraszam do dyskusji.

Drewno bardzo podrożało,może zabraknąć kasy na szubienice


Twoje chamstwo niczym nie odbiega od dziwny czlowiek a Brauna , dziwny czlowiek dorównuje dziwny czlowiek owi przywódcy ciemnoty .



Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:02:

Nie dziwny człowiek tylko niedorozwinięty umysłowo K-R-E-T-Y-N


Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:07:

~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś w TVN 24 pani redaktor która prowadziła wywiad z profesorem Horbanem zasugerowała pomysł żeby niezaszczepieni nie mieli możliwości wejścia do zakładu pracy.

Co wy na to? Czy to słuszna droga żeby zwiększyć ilość zaszczepionych osób?

Zapraszam do dyskusji.[/


Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .



Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:10:

~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Ileż można p.... o tej wydumanej epidemii? Ktoś normalny jeszcze w nią wierzy?

Zaraz Lucus, Armagedon będą pisac swoje naukowe mądrości jakby jakimś wyuczonymi lekarzami byli ,a to ciemnogród wyszczepiony . Armagedon będzie kazał zamykać wszystko,Lucus będzie liczył czyli dobry z matmy statystyki ,diagramy ,tabele itd,itd,


Nauka nie dla was , zbyt trudna na tępe umysły .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
17 września 2021r. o 16:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Ileż można p.... o tej wydumanej epidemii? Ktoś normalny jeszcze w nią wierzy?


Jedno jest pewne , upośledzeni umysłowo nie wierzą .
Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:00:
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś w TVN 24 pani redaktor która prowadziła wywiad z profesorem Horbanem zasugerowała pomysł żeby niezaszczepieni nie mieli możliwości wejścia do zakładu pracy.

Co wy na to? Czy to słuszna droga żeby zwiększyć ilość zaszczepionych osób?

Zapraszam do dyskusji.
Drewno bardzo podrożało,może zabraknąć kasy na szubienice

Twoje chamstwo niczym nie odbiega od dziwny czlowiek a Brauna , dziwny czlowiek dorównuje dziwny czlowiek owi przywódcy ciemnoty .
Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:02:Nie dziwny człowiek tylko niedorozwinięty umysłowo K-R-E-T-Y-NZastosowana autokorekta
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Ileż można p.... o tej wydumanej epidemii? Ktoś normalny jeszcze w nią wierzy?


Jedno jest pewne , upośledzeni umysłowo nie wierzą .
Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:00:
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś w TVN 24 pani redaktor która prowadziła wywiad z profesorem Horbanem zasugerowała pomysł żeby niezaszczepieni nie mieli możliwości wejścia do zakładu pracy.

Co wy na to? Czy to słuszna droga żeby zwiększyć ilość zaszczepionych osób?

Zapraszam do dyskusji.
Drewno bardzo podrożało,może zabraknąć kasy na szubienice

Twoje chamstwo niczym nie odbiega od dziwny czlowiek a Brauna , dziwny czlowiek dorównuje dziwny czlowiek owi przywódcy ciemnoty .
Dopisane 17.09.2021r. o godz. 16:02:Nie dziwny człowiek tylko niedorozwinięty umysłowo K-R-E-T-Y-NZastosowana autokorekta

A zakaz wejścia do zakładu pracy dla niezaszczepionych,co to jest,jak nie faszyzm? To Ci nie przeszkadza? Braunowi,ze swoim poziomem umysłowym,nie mógłbyś nawet nosić teczki.A zamknięcie służby zdrowia dla bezbronnych chorych,to co to jest,jak nie pośrednie morderstwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 września 2021r. o 16:22
A sie Pan lucjan wulgarny zrobił.

Nie poznaję kolegi:D

M21W2 napisał(a): Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .


Bo to wielka róznica czyimi rękami się to wprowadzi prawda?
Pan przyzna wprost że szczepienia powinny być przymusowe i już, będzie łatwiej. Nie trzeba bedzie durnowatych podstepów wymyślać.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:23
~~pinochet , już napisałem - tylko T-Ę-P-A-K nie jest w stanie widzieć w jakiej rzeczywistości żyjemy .
Moja córka załapała to świństwo kilka miesięcy temu , wiesz co nie powinienem tego pisać ale Tobie życzę abyś przeżył to co ja , mam nadzieję że nie masz dzieci i moje życzenie się nie spełni .
Zniżę się do poziomu Frasyniuka na to zasługujesz Ty i Braun , takie śmieci powinno się izolować w szpitalach dla psychicznie chorych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
17 września 2021r. o 16:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):

Jedno jest pewne , upośledzeni umysłowo nie wierzą .

jeden dureń krzyczy że ktoś będzie wisiał ,inny ma wszystkich za upośledzonych...

co ich łączy?
to że i jeden i drugi to idio.ta...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 16:28
PIS-PO-PRL napisał(a): A sie Pan lucjan wulgarny zrobił.

Nie poznaję kolegi:D

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .


Bo to wielka róznica czyimi rękami się to wprowadzi prawda?
Pan przyzna wprost że szczepienia powinny być przymusowe i już, będzie łatwiej. Nie trzeba bedzie durnowatych podstepów wymyślać.


Panie PRL , do wczoraj córka ukrywała przede mną uboczne skutki po covidzie , wczoraj oboje płakaliśmy , powiedziała - tato już nic nie jest tak jak było przed chorobą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 września 2021r. o 16:29
M21W2 napisał(a): Moja córka załapała to świństwo kilka miesięcy temu , wiesz co nie powinienem tego pisać ale Tobie życzę abyś przeżył to co ja , mam nadzieję że nie masz dzieci i moje życzenie się nie spełni .


Pan to jednak albo głupi jest albo w procenty dzisiaj poszedł z przykrością trzeba stwierdzić.
Ja w rodzinie miałem udarowca i zawałowca, którzy nie mogli pomocy uzyskać i co... tego samego Panu życzyć?
Niech się Pan ogarnie albo zje snikersa.


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza