Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Klinika La Perla
REKLAMA Klinika La Perla
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe miejca w okolicy Bolesławca

~~Podrnik 22 września 2021r. o 3:30
Szukam jakiś ciekawych miejsc do odwiedzenia w promieniu 50km od Bolesławca, takich na jednodniowy wypad, oraz kilku miejsc z ładnym widoczkiem bym można było podjechać samochodem i pogadać ze znajomymi ciesząc oko. Może podsuniecie jakieś pomysły, najlepiej takie mało znane, chciałbym trochę poeksplorować małą ojczyznę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Klon 22 września 2021r. o 9:41
~~Podrnik napisał(a): Szukam jakiś ciekawych miejsc do odwiedzenia w promieniu 50km od Bolesławca, takich na jednodniowy wypad, oraz kilku miejsc z ładnym widoczkiem bym można było podjechać samochodem i pogadać ze znajomymi ciesząc oko. Może podsuniecie jakieś pomysły, najlepiej takie mało znane, chciałbym trochę poeksplorować małą ojczyznę ;)
masz mapę, to sprawdź sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Topinambur 22 września 2021r. o 11:18
a gdzie link reklamujący?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.