Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!
REKLAMA Praca w GXO
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piknik Europejski w Bolesławcu - Dni Miasta Bolesławiec - FOTOREPORTAŻ
~~Kruczoczarny Rokitnik 26 września 2021r. o 17:22
uczyć się od nich,czego? chyba jak bez wazeliny wchodzić niemcom w cztery litery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Budleja 26 września 2021r. o 17:41
Czesi to szczęśliwi ludzie bo nie mają kalifatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaa 26 września 2021r. o 19:36
Ale mają Babisza
Kariera polityczna czeskiego premiera przypomina misterny, ba, wręcz genialny plan, rodem z filmów sensacyjnych: jak zrobić skok na kasę w białych rękawiczkach. I to na oczach milionów rodaków. Jeszcze kilka lat temu Andrej Babisz był biznesmenem i drugim najbogatszym człowiekiem w kraju (jego majątek jest szacowany przez amerykański "Forbes" na 3,3 mld dolarów – niemal tyle samo co Donalda Trumpa). Dziś jest jedną z dwu najważniejszych osób w państwie. I, jak mówią sami Czesi, nie próżnuje. Traktuje kraj jak swoją własność, robiąc z obywateli swoich zakładników. Zresztą nigdy swoich planów nie ukrywał. W jednym ze swoich haseł wyborczych deklarował, że chce rządzić krajem jak firmą rodzinną.
(https://tvn24.pl)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Jaśminowiec 27 września 2021r. o 7:18
To było emeryckie święto, gdzie .użyje typu umpapa wybrał dyrektor BOKu. Totalna porażka na całej linii. Brak oferty dla młodych mieszkańców Bolesławca. Tak to jest, kiedy prawie emeryt robi program i sam dobiera muzykę. Porażka na całej linii. Przejdźcie się do innych miast w Polsce, nawet mniejszych i uboższych. Zobaczycie co się robi dla mieszkańców. Albo przynajmniej obejrzyjcie relacje na youtubie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Surfinia 27 września 2021r. o 9:32
Impreza 60+ nie mam nic dla starszych ludzi ale powinno byc cos dla mlodszego pokolenia a tu jak na grzybobraniu zenada i wstyd..... Nic nie umiecie zorganizowac nieroby wladzo bolesławca zero kreatywnoci tylko kase umiecie liczyc i wydawac.... Z. A. S. Ra. Ny region
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ela 27 września 2021r. o 9:43
Poooooorażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk 27 września 2021r. o 17:03
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.