Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, 88 na Dolnym Śląsku, 2085 w Polsce, 99% hospitalizowanych to niezaszczepieni
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2021r. o 17:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sceptyk naukowo sceptyczny napisał(a): Kiedyś tutaj niejaki Lucjan kwestionował stworzenie wirusa w laboratorium. A tu proszę - "naukowcy" się bawią, oczywiście dla naszego dobra.
https://wiadomosci.wp.pl/niezakazna-wersja-sars-cov2-stworzyl-ja-noblista-6694336026291040a

Nie będzie to długo trwało, jak doprowadzą do zniszczenia całej populacji światowej. Oczywiście w imię wartości naukowych.
I co ty na to Lucjan? Tworzenie wirusów to teorie spiskowe?


Nie horusuj ( nie kłam )



szukasz kolejnego wirtualnego kopa kmiocie małorolny? ;]
bo chyba po mnie zaczepiasz?
nudzi ci się ?
łap miotłę i pozamiataj klepisko w stodółce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
18 października 2021r. o 17:35
nie stękaj , połamancu

lucus lucus to twoja obsesja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2021r. o 19:03
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sceptyk naukowo sceptyczny napisał(a): Kiedyś tutaj niejaki Lucjan kwestionował stworzenie wirusa w laboratorium. A tu proszę - "naukowcy" się bawią, oczywiście dla naszego dobra.
https://wiadomosci.wp.pl/niezakazna-wersja-sars-cov2-stworzyl-ja-noblista-6694336026291040a

Nie będzie to długo trwało, jak doprowadzą do zniszczenia całej populacji światowej. Oczywiście w imię wartości naukowych.
I co ty na to Lucjan? Tworzenie wirusów to teorie spiskowe?


Nie horusuj ( nie kłam )



szukasz kolejnego wirtualnego kopa kmiocie małorolny? ;]
bo chyba po mnie zaczepiasz?
nudzi ci się ?
łap miotłę i pozamiataj klepisko w stodółce...



Januszek jest przebadana i w stu procentach skuteczna szczepionka na wściekliznę , na pewno Tobie pomoże , przestaniesz " ujadać ".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2021r. o 19:24
Durniu...
kmiocie podaj tu nazwę tej szczepionki...hahaha

wiem że jesteś bezgranicznie głupi...nie musisz mnie w tym utwierdzać...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Buk niezalogowany
18 października 2021r. o 19:45
Kto to ten Lucuś , pseudonim artystyczny M21W2 ? z Bolesławca on ci jest ?.Z mojego rodzinnego miasta ? .5 letnie dzieci są mniej naiwne od niego ,jak się go czyta to nie wiadomo śmiać się i płakać .Ewidentne kłamstwa traktuje jako prawdę i szermuje nimi jako argumentami , Jego naiwność sięga granic galaktyki .Gdzie on mieszka ? gdzieś głęboko w borach Bolesławieckich że nic nie kuma co się na świecie dzieje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
11 listopada 2021r. o 9:11
Czy nadal 99% to niezaszczypieni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza