Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Vision Optyk zaprasza!
REKLAMA Vision Optyk zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilkaset osób protestowało na bolesławieckim rynku przeciwko polityce rządu PiS zmierzającej do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej
~~Kos 16 października 2021r. o 9:17
~~Złotawy Jarząb napisał(a): A gdzie Maciej M. i jego PISmpuls ? Bolesławiecki zbawca narodu nie staje w obronie demokracji? Czy demokracja to określenie nieznane na pisowskiej posadzie?


Nie podpalaj się, bo w Bolesławcu jeszcze większy syf i układ, a Impuls działa lokalnie i dobrze że nie wchodzi w partyjne wojenki na górze. Zajrzyj na ich stronę to zobaczysz w jakich tematach są aktywni.. W Bolesławcu mieszkają zwolennicy wszystkich partii, albo tacy co się polityką nie interesują, a najgorsze to sprowadzać konflikt krajowy do samorządu. Niestety ratuszowy to robi i opowiada się po jednej ze stron konfliktu. Koniunkturalnie. Ty pachniesz jednym z nich. To że ktoś nie wychodzi na ulicę nie znaczy że jest za PiSem. Ale Ty tego nie zrozumiesz bo piana inna zaszły ci już na oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Borówka 16 października 2021r. o 9:46
A po co Impuls M.ma wychodzić na zebrania PO i SLD w terenie? Podobnie nie wychodzili na wiece PiSu i Ratusza. I bardzo dobrze, że nie biorą udziału w tej wojnie partyjnej
Oni mają swój cel i niech się go trzymają. A co niektórym polityka krajowa i wojna na górze całkiem przesłoniły bolesławiecki układ z którym trzeba zrobić porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z boku 16 października 2021r. o 10:04
O to to... Takie wojenki partyjne podsycane również tu w mieście są na rękę ratuszowemu bo odwraca to uwagę od dużo gorszej patologii w mieście. W to mu graj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!