Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znów wzrost zakażeń. W powiecie trzy nowe zakażenia, w województwie dolnośląskim 107. Dwie osoby zmarły
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 11:59
~~ARMAGEDON napisał(a): Bez masek na zewnątrz wzrosty będą przerażające!

Opamiętajcie się.

No ty się opamiętaj gościu zryty beret masz w h...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 11:59
~~dew napisał(a): Tragedia 3 osoby chore .... a ile w tym czasie zmarło ludzi na raka lub inne choroby?

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 12:01
~~qwerty napisał(a): Byłem dziś w szpitalu i jestem w szoku, poczekalnia poradni chirurgicznej i trzydzieści osób jeden przy drugim. Niby covid i kasa do szpitala płynie ale chyba szybciej się zarażę w szpitalu niż na ulicy.

W punkt i żadnego dystansu jeden przy drugim nikt nawet z lekarzy ,pielęgniarek nie zwraca uwagi że masek nie mają jak by Covid nie istniał cyrk poprostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
13 października 2021r. o 12:18
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Bez masek na zewnątrz wzrosty będą przerażające!

Opamiętajcie się.

No ty się opamiętaj gościu zryty beret masz w h...


Ja tylko ostrzegam co niedługo się stanie, to nieuniknione. Apokalipsa jest blisko.

Codziennie modlę się za ten naród żeby zmądrzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
13 października 2021r. o 12:33
~~ARMAGEDON napisał(a):
Tylko dzięki zasadzie DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka) i szczepieniom powstrzymany czwarta fale oraz kolejne. Udowodnione naukowo przez cenionych profesorów.

DDM to najprostsza droga do problemów zdrowotnych. Odcinając się od naturalnego środowiska, osłabiamy nasze naturalne mechanizmy obronne. Byle grypa nas rozłoży na łopatki, a byle zakażenie skończy się sepsą. Dezynfekcja rąk nie tylko zabija florę bakteryjną na naszej skórze, ale i ja wysusza, powodując pęknięcia, przez które intruzom będzie jeszcze łatwiej dostać się do wnętrza naszego ciała, które nie będzie potrafiło walczyć już z żadną infekcją, bo tego od dawna nie miało okazji poćwiczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
13 października 2021r. o 12:35
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~qwerty napisał(a): Byłem dziś w szpitalu i jestem w szoku, poczekalnia poradni chirurgicznej i trzydzieści osób jeden przy drugim. Niby covid i kasa do szpitala płynie ale chyba szybciej się zarażę w szpitalu niż na ulicy.

W punkt i żadnego dystansu jeden przy drugim nikt nawet z lekarzy ,pielęgniarek nie zwraca uwagi że masek nie mają jak by Covid nie istniał cyrk poprostu.

I bardzo dobrze. Lekarze wiedzą że antyseptyka i izolacja to w efekcie poważne zachorowanie w nieodległej przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 12:40
~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 12:42
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.

W końcu*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.