Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znów wzrost zakażeń. W powiecie trzy nowe zakażenia, w województwie dolnośląskim 107. Dwie osoby zmarły
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 22:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.

Panie profesorze Frezja , jakie "uczelnie "skończyłeś , pytam bo zapewne było ich kilka .
Skąd masz " profesorze " wiadomość że to zaszczepieni roznoszą zarazę .
" Profesorze " grypa panuje we wrześniu odnotowano 370 tyś zachorowań na grypę nikt nie zmarł z powodu tego wirusa .
Na covid tylko ostatniej doby zmarło 40 osób , w ciągu miesiąca ok. 300 .
" Profesorze " zapomniałeś co było na przełomie 2020 - 2021 do wiosny , dziennie 600- 800 zgonów , lamentowaliście że to wina służby zdrowia .
Nie oczekuję odpowiedzi , Twój knajacki język świadczy o Tobie i o tym na jaką odpowiedź Ciebie stać .


Wiesz szkoda mi czasu na dyskusję z kimś takim przepraszam za słowo głupim jak ty każdy ma swój rozum i wierzy w to co ma wierzyć .Żegnam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 22:25
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.

Panie profesorze Frezja , jakie "uczelnie "skończyłeś , pytam bo zapewne było ich kilka .
Skąd masz " profesorze " wiadomość że to zaszczepieni roznoszą zarazę .
" Profesorze " grypa panuje we wrześniu odnotowano 370 tyś zachorowań na grypę nikt nie zmarł z powodu tego wirusa .
Na covid tylko ostatniej doby zmarło 40 osób , w ciągu miesiąca ok. 300 .
" Profesorze " zapomniałeś co było na przełomie 2020 - 2021 do wiosny , dziennie 600- 800 zgonów , lamentowaliście że to wina służby zdrowia .
Nie oczekuję odpowiedzi , Twój knajacki język świadczy o Tobie i o tym na jaką odpowiedź Ciebie stać .


Wiesz szkoda mi czasu na dyskusję z kimś takim przepraszam za słowo głupim jak ty każdy ma swój rozum i wierzy w to co ma wierzyć .Żegnam .

Ps .Nie wiem czy zauważyłeś że nikt z tobą nie chce dyskutować bo twój poziom jest gorszy od poziomu Pana Kaczyńskiego kompromitujesz się i za każdym razem piszesz śmieci raz w procentach drugim razem w liczbach sam się gubisz w zeznaniach .A odp.na twoje pytanie skąd wiem jestem salowa w szpitalu . Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
13 października 2021r. o 22:29
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.

Panie profesorze Frezja , jakie "uczelnie "skończyłeś , pytam bo zapewne było ich kilka .
Skąd masz " profesorze " wiadomość że to zaszczepieni roznoszą zarazę .
" Profesorze " grypa panuje we wrześniu odnotowano 370 tyś zachorowań na grypę nikt nie zmarł z powodu tego wirusa .
Na covid tylko ostatniej doby zmarło 40 osób , w ciągu miesiąca ok. 300 .
" Profesorze " zapomniałeś co było na przełomie 2020 - 2021 do wiosny , dziennie 600- 800 zgonów , lamentowaliście że to wina służby zdrowia .
Nie oczekuję odpowiedzi , Twój knajacki język świadczy o Tobie i o tym na jaką odpowiedź Ciebie stać .


Wiesz szkoda mi czasu na dyskusję z kimś takim przepraszam za słowo głupim jak ty każdy ma swój rozum i wierzy w to co ma wierzyć .Żegnam .
Ps .Nie wiem czy zauważyłeś że nikt z tobą nie chce dyskutować bo twój poziom jest gorszy od poziomu Pana Kaczyńskiego kompromitujesz się i za każdym razem piszesz śmieci raz w procentach drugim razem w liczbach sam się gubisz w zeznaniach .A odp.na twoje pytanie skąd wiem jestem salowa w szpitalu . Zdrowia życzę.

A ja ci zadam pytanie skąd wiesz że to zmarli ludzie na COVID bo ci TV podało a może podpisali pod COVID a zmarł na coś inne moja mama zmarła końcem lutego na raka wiesz co zadał za pytanie lekarz jak przyjechał stwierdzić zgon czy wpisać COVID a nie miała COVID tylko przegrała walkę z rakiem i co powiesz na to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
14 października 2021r. o 9:27
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Plektrantus niezalogowany
14 października 2021r. o 10:25
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): u

Jak ty zmadrzejesz i słońcu opamietasz wygnasz szatana z siebie to będzie dobrze bo narazie ty robisz ferment ,zament i siejesz panikę daj kur ....człowieku durny spokój ludzia.

Panie profesorze Frezja , jakie "uczelnie "skończyłeś , pytam bo zapewne było ich kilka .
Skąd masz " profesorze " wiadomość że to zaszczepieni roznoszą zarazę .
" Profesorze " grypa panuje we wrześniu odnotowano 370 tyś zachorowań na grypę nikt nie zmarł z powodu tego wirusa .
Na covid tylko ostatniej doby zmarło 40 osób , w ciągu miesiąca ok. 300 .
" Profesorze " zapomniałeś co było na przełomie 2020 - 2021 do wiosny , dziennie 600- 800 zgonów , lamentowaliście że to wina służby zdrowia .
Nie oczekuję odpowiedzi , Twój knajacki język świadczy o Tobie i o tym na jaką odpowiedź Ciebie stać .


Wiesz szkoda mi czasu na dyskusję z kimś takim przepraszam za słowo głupim jak ty każdy ma swój rozum i wierzy w to co ma wierzyć .Żegnam .
Ps .Nie wiem czy zauważyłeś że nikt z tobą nie chce dyskutować bo twój poziom jest gorszy od poziomu Pana Kaczyńskiego kompromitujesz się i za każdym razem piszesz śmieci raz w procentach drugim razem w liczbach sam się gubisz w zeznaniach .A odp.na twoje pytanie skąd wiem jestem salowa w szpitalu . Zdrowia życzę.
A ja ci zadam pytanie skąd wiesz że to zmarli ludzie na COVID bo ci TV podało a może podpisali pod COVID a zmarł na coś inne moja mama zmarła końcem lutego na raka wiesz co zadał za pytanie lekarz jak przyjechał stwierdzić zgon czy wpisać COVID a nie miała COVID tylko przegrała walkę z rakiem i co powiesz na to .

I milczysz głąbie szczepiony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
14 października 2021r. o 12:01
W 2006 r. ukazała się książka p. Jacquesa Attali, kiedyś doradcy prezydenta Francji Mitteranda, a potem współtwórcy Europejskiego Banku Rozwoju pod tyt. "Krótka historia przyszłości": Oto jego słowa: "w przyszłości będziemy musieli znaleźć sposób na redukcję ludności. Zaczniemy od ludzi starych, ponieważ, kiedy człowiek przekroczy 60-65 tok życia, staje się dla społeczeństwa drogi w utrzymaniu. Następnie słabi i bezproduktywni, którzy niczego nie wnoszą do społeczeństwa, a na koniec głupi. Eutanazja musi stać się instrumentem w każdym społeczeństwie. Oczywiście nie będziemy w stanie zabijać w ten sposób miliony ludzi, czy budować masowo obozy koncentracyjne. Pozbędziemy się ich w taki sposób, że uwierzą nam, iż czynimy to dla ich dobra. Zbyt liczna społeczność jest po prostu gospodarczo za droga. Nie damy rady testować milionów ludzi na inteligencję, więc będziemy musieli coś wymyśleć: jakąś pandemię, która dotknie pewne grupy społeczne, może jakiś kryzys gospodarczy, może wirus, który szczególnie zaatakuje starszych. Nieistotne. Słabi I strachliwi temu ulegną. Głupcy będą w to wierzyć i prosić nas o to, abyśmy im pomogli. Więc wymyślimy im taki rodzaj pomocy, który będzie jednocześnie rozwiązaniem problemu. Selekcja idiotów dokona się zatem samoczynnie, sami będą się pchali do rzeżni." J. Attali to człowiek bardzo wpływowy. No i wizjoner, który 15 lat temu krótko opisał nam plany panów naszego życia. Prawda, że dość dokładnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2021r. o 12:07
PIS-PO-PRL napisał(a): Ty to się Qwax zwyczajnie nie znasz.
Ilość zgonów w wyszczepionym narodzie równa tej, jaka była przed akcją szczepień rok temu, jest ewidentnym sukcesem i zwycięstwem.

O ilości zakażeń nie ma co wspominać, bo przypomnij sobie, że szczepionka nie miała chronić przed zakażeniem... nigdy. Jak Stwierdził pewien lokalny expert, to było zwykłe niedomówienie.

Wszystkim którzy przyczynili się to tego niewątpliwe historycznego sukcesu gratuluję i życzę dobranoc ;)



Tak gwoli prawdzie - 13- 10 -2020 -38 zgonów średnia z 7 dni 37
13-10-2021-7 zgonów średnia z 7 dni 14
Pan PRL wie lepiej jak Izraelscy wirusolodzy , ten typ tak ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 października 2021r. o 12:30
Pan podsumuje wrzesień i październik rok do roku. A nie jak zwykle w mikroskalę się bawi.

Chociaż to i tak lepsze niż statystyki dwódniowe ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.