Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
-Po trzeciej dawce szczepionki moje samopoczucie jest lepsze i humor mi dopisuje. Szczepcie się - mówi redaktor Bolec.Info Kazimierz Marczewski
~~Ujarzmiony niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 7:13
A po 4 i 5 będzie jeszcze lepsze zdrowie i humor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ujarzmiony niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 7:15
A po 4 i 5 będzie jeszcze lepsze zdrowie i humor. Apokalipsa nadchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Śnieżnik niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:40
Rozumiem szczepienie, jeżeli faktycznie szczepienia by działały. Ale one w niczym nie pomagają, trąbią w tv, że ile to osób leży pod respiratorami niezaszczepieni... Dlaczego nie powiedzą ile osób umarło na szczepienie? Dane są dostępne w GUS-ie dla każdego obywatela, dlatego zachęcam wszystkich do zapoznania się z tymi danymi, zaznaczę, że wcale nie jest łatwo te dane znaleźć, ale dla chcącego nic trudnego. Te dane są tak ukryte, żeby przeciętny Polak ich nie znalazł. Była Świńska Grypa, 60 osób umarło po szczepieniu na ŚG od razu zostały szczepionki zostały wycofane. Każdy niech odpowiada za siebie! "Każdy Głupi Ma Swój Rozum" Teraz przewidują po 100 000 zakażeń, dlaczego? Dlatego, że każdy będzie mógł się przetestować w aptece, niby zrobili anonimowe, ale jak wyjdzie wynik pozytywny to już ch*j, nie jesteś anonimowy. Jest to napędzanie pandemii! Nie mówię, że wirusa nie ma, ale ktoś to sobie nie źle zaplanował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Śnieżnik niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:48
Skutki uboczne szczepionek na COVID-19
1. Zapalenie mięśnia sercowego, poważna choroba, które może osłabić serce i zaburzyć jego system elektryczny odpowiedzialny za regularne skurcze.
2. Choroby Krwi
3. Zakrzepica
4. Choroby układu nerwowego
5. Zapalenie mózgu (szczególnie u dzieci)
jest to tylko kilka przykładów, dlaczego o tym nie mówi się głośno! Wszystkie te dane dostępne są w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Wrzos niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 22:02
sami lekarze ,po reformie czarnka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Calibrachoa niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 9:46
Śnieżnik, odważnie - podaj linki do źródeł informacji, jakie przekazujesz. Pisanie tylko, że one istnieją, to jawna manipulacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Gęsiówka niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 9:55
~~Smolista Calibrachoa napisał(a): Śnieżnik, odważnie - podaj linki do źródeł informacji, jakie przekazujesz. Pisanie tylko, że one istnieją, to jawna manipulacja.

Jak to, nie wiesz: w You Tube.Dla takich jak ten Śnieżnik najbardziej autorytatywne źródło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dzień Matki w Zamku Kliczków!