Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w DCR!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
-Po trzeciej dawce szczepionki moje samopoczucie jest lepsze i humor mi dopisuje. Szczepcie się - mówi redaktor Bolec.Info Kazimierz Marczewski
~~Taka bajka 21 stycznia 2022r. o 8:50
Nie pęka ? No to proszę obserwować co się dzieje i będzie dziać dalej na świecie ,także pod względem ekonomicznym bo to wszystko jest powiązane .Nie dało by się zmanipulować światowej populacji ? .Oj daje się daje ,oprócz antyszczepionkowców ,świrów ,foliarzy ,płaskoziemców ,ciemniaków , wyznawców teorii spiskowych itd . cała reszta daje się prowadzić na powrozie jak barany do rzeźni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna 21 stycznia 2022r. o 9:20
Czytałam kiedyś o krowie która uciekła do lasu z transportu wiozącego krowy do rzeźni ( pewnie wierzyła w teorie spiskowe hehe) , mimo że ją poszukiwano nie udało się jej złapać , jeśli gdzieś ja widziano to natychmiast przenosiła się gdzie indziej. Po kilku latach znaleziono ją martwą gdzieś na łące , zdechła że starości .Dzięki temu że uciekła miała kilka lat wolności i nie poszła pod nóż jak reszta posłusznych ( nie wierzących w teorie spiskowe hehe )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GR 21 stycznia 2022r. o 9:58
~~INNA BAJKA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Taka bajka napisał(a): Za górami za lasami była kraina w której Archonci hodowali gadające barany .Gdy stado baranów nadto się rozrosło a zaczynało w krainie brakować trawy ,postanowili zredukować stado .Wymyślono że zagraża stadu groźny wilk i tylko barany które zjedzą podane im cukierki staną się odporne na ataki wilka.Cukierki miały być zatrute.Jednak w stadzie pojawiły się sztuki które zaczęły podejrzewać podstęp i wzywać stado aby się nie częstowała cukierkami .Więc uruchomiono nagonkę na te zbuntowane barany , a tym którzy zjedzą cukierki obiecano nagrody.Zaczęto podawać stadu cukierki ale na każde 1000 cukierków tylko 50 było zatrute .Więc barany które zjadły nie zatrute cukierki stały się zaciekłymi obrońcami spożywania cukierków i zaczęły atakować zbuntowane barany , nic mi nie jest ,to nie prawda że są zatrute ,buntownicy kłamią. Ogłoszono że jedna taca cukierków nie wystarczy że trzeba będzie spożywać co pewien czas .Do każdej następnej tacy postanowiono dodawać część zatrutych cukierków .I tak stopniowo redukowano bezmyślne stado baranów.
Pan redaktor jeszcze nie trafił na trefnego cukierka ,ci co trafili już nie mogą o tym napisać , życzę smacznych cukierków z następnych partii

Kto , zatruwa te " cukierki " i po co ? Ponoć samoloty też rozsiewają truciznę .Gdy farmer wytruje swoje barany kto będzie na niego robił? Susły ?
Doprawdy ? To proszę poczytać sobie założenia planu Agenda 2030 albo poczytać książkę Wielki Reset także wyniki ostatniego spotkania w Davos " Nie będziesz miał nic a będziesz szczęśliwy " .To wszystko jest oficjalne i nie ukrywane .
Cały system gospodarczy na świecie doszedł do ściany ,bańka zaczęła pękać ( mówił zresztą o tym delikatnie Morawiecki nagrany w restauracji Sowa i przyjaciele ) od lat drukowano pieniądze bez pokrycia .Kto najwięcej straci gdy to wszystko runie ? , Najbogatsi , multi miliarderzy .Dlatego zdecydowano się na zburzenie tego walącego się domu .Postanowiono wybudować nowy , a w nowym , miejsca do zamieszkania będzie od 30 do 50 % aktualnego stanu ilości ludzi na świecie .Technologia powoduje że reszta do produkcji będzie zbędna .Pieniądz cyfrowy ,nie mylić z tym dzisiejszym elektronicznym , gwarantowany dochód podstawowy ( ta koncepcja poniekąd słuszna ale będzie wypłacany pod warunkiem całkowitego posłuszeństwa ) , całkowita kontrola społeczeństwa , likwidacja własności prywatnej , praca tylko dla korporacji i rządów .To wszystko jest zapisane .Jesteśmy teraz na etapie burzenia starego domu .sztucznie wywołana pandemia , wyszczepiania preparatem który nie działa na wirus bo nie takie jest jego zadanie , to część planu depopulacyjna .Sztucznie i celowo wywołana inflacja , lockdowny , zerwane łańcuchy dostaw itd itd .Wszystko to postępuje i będzie postępować .Proszę to obserwować , jak dokręcana jest śruba i wyciągać wnioski .
Tutaj najnowszy artykuł o inflacji
https://www.tvp.info/58066109/europa-i-usa-zmagaja-sie-z-rosnaca-inflacja-tak-zle-nie-bylo-od-dekad-ile-wyniosla-inflacja-w-hiszpanii-wloszech-francji-wielkiej-brytanii-turcji-na-wegrzech-ukrainie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bańka pęka 21 stycznia 2022r. o 9:59
Bańka pęka. A populacja światowa nie cała jest zmanipulowana. Głownie tam, gdzie działa TV i chce się wprowadzać totalitaryzm. Ludzie coraz głupsi, tylko TV słuchają, sami nie myślą. To koncerny robią, co chcą. Dlatego też chcą juz niedługo zrobić Wielki Reset i wprowadzić powszechnie niewolnictwo. Nawet dość dobrze jest to opisane w wielu książkach, ale dzisiaj ludzie nie czytają, bo ich to męczy. Mózgi mają za słabe. Tylko programy typu "Chwila dla D.e.bi.la" w TNV lub innej TVP dają radę oglądać. . A jak dasz im jeszcze disco polo, to będą się szczepić co drugi dzień.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Żywotnikowiec 21 stycznia 2022r. o 15:35
Jak po szczepionkach zryty łeb ma Kaziu to widać po tematach które tu zamieszcza. Pierwszy z brzegu. ILE CIĘ KOSZTUJE MENSTRUACJA U KOBIET. !!! Czy ktoś normalnie myślący zamieścił by taki post?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Ziarnopłon 21 stycznia 2022r. o 19:42
~~Marengo Żywotnikowiec napisał(a): Jak po szczepionkach zryty łeb ma Kaziu to widać po tematach które tu zamieszcza. Pierwszy z brzegu. ILE CIĘ KOSZTUJE MENSTRUACJA U KOBIET. !!! Czy ktoś normalnie myślący zamieścił by taki post?

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Hibiskus 21 stycznia 2022r. o 22:32
ludziska ,jak możecie tak pisać o Panu Kazimierzu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik 21 stycznia 2022r. o 22:56
~~Wrzosowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marengo Żywotnikowiec napisał(a): Jak po szczepionkach zryty łeb ma Kaziu to widać po tematach które tu zamieszcza. Pierwszy z brzegu. ILE CIĘ KOSZTUJE MENSTRUACJA U KOBIET. !!! Czy ktoś normalnie myślący zamieścił by taki post?

100/100

Brawo PANIE Kazimierzu! Tym , ktorz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.