Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala pandemii w Polsce przyspiesza, przybywa pacjentów w szpitalach, Ostatniej doby w Polsce zmarło 370 osób z COVID-19
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
19 listopada 2021r. o 9:24
Horus napisał(a): wystarczy popatrzeć na wpisy ministra oświaty i na to jakie wali błędy a można się czuć usprawiedliwionym..

Napisałam że piszę słownikiem co wyłapie poprawie co nie leci w świat każdy robi błędy lecz ja nie zwracam komuś uwagi ,ale jak ktoś już nie ma nic mądrego do napisania łapie się błędów jak to robi Armagedon ale zwisa mi to on sam pisze że niekiedy nie wiadomo o co chodzi niech sobie nauczą,poucza może mu z tym lepiej bo siedzi myśli o tych szczepionkach,foliarzach ,lasach itd,itd,to trochę polskiego nauczy zapomni o pandemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 listopada 2021r. o 9:26
jest w sieci zdjęcie z marszu tzw. ''narodowców''
niosą przed sobą baner a na nim...

''Polak WENGIER dwa bratanki''

jak to skomentować? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 listopada 2021r. o 9:52
~~ARMAGEDON napisał(a): 2/ ty serio uwierzyłaś w to zamykanie lasów, nie wiem czy płakać czy śmiać się?


Ja uwierzyłem... i do tej pory trzymam pod łóżkiem piłę spalinową.
Tak na wszelki wypadek

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 listopada 2021r. o 10:18
Horus napisał(a): jest w sieci zdjęcie z marszu tzw. ''narodowców''
niosą przed sobą baner a na nim...

''Polak WENGIER dwa bratanki''

jak to skomentować? ;D


Ty oczywiście byś skomentował że wszyscy narodowcy to półgłówki. Lubisz uogólnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
19 listopada 2021r. o 10:28
Jednego nie rozumiem tu na forum czy nawet tak w życiu wsrod znajomych tyle hamstwa , nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
19 listopada 2021r. o 13:29
Tak Was robią w h...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U taty na imieninach niezalogowany
19 listopada 2021r. o 16:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 listopada 2021r. o 16:19
~~ed , szpital na narodowym będzie uruchomiony , nie ma jeszcze takiej potrzeby , jak w tym tempie zacznie przybywać chorych nastąpi to w niedługim czasie .
Pandemia niezaszczepionych nabiera na sile .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza