Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala pandemii w Polsce przyspiesza, przybywa pacjentów w szpitalach, Ostatniej doby w Polsce zmarło 370 osób z COVID-19
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 21:38
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Mnie najbardziej atakuje Szkarłatny Rozpław i pinochet, obawiam się że może to spowodować u mnie stany depresyjne, gdyż jestem miła i sympatyczna osoba nie szukająca konfliktu. Jak żyć?

Czym cię atakuje ty jak nie masz argumentów to piszesz że FOLIARZ ziemia płaska przekręcasz teraz wszystko ale mnie to nie rusza poprostu jest mi ciebie żal że opętało cię to wszystko szczególnie te szczepienia które w niczym nie pomagają. Pozdrawiam zdrowia życzę i przemysl co piszesz bo dla ciebie prawda to atak hmmm ciekawe .

Atakujesz mnie słownie, obrażasz, ubliżasz, urządzasz wycieczki osobiste a teraz próbujesz się wybielać ech... jesteś słownym agresorem, czasem nawet mam wrażenie niezrównoważonym emocjonalnie, proszę pracuj nad sobą, nad opanowaniem. Argumentów nie mam? przedstawiam dane jakie płyną ze szpitali oraz od wirusologów, jest to pierwsza linia frontu. Nazywasz ludzi szczepanami, a burzysz się że ktoś pisze foliarz, no tutaj mamy do czynienia z hipokryzją :)

Powtórzę raz jeszcze, możemy się nie zgadzać w poglądach, ale szanujmy się, Prosta zasada. Debata.

#OSTATNIA PROSTA-ABY DO 2025
#COVID TO NIE OSZUSTWO

:)

Czym cię atakuje że głąb jesteś i zygac się o twoich komentarzy zamykania lasów itd,itd a soft ty teraz szczepisz ,każesz wprowadzać obstrzezenia dla nie szczepionych uwzięła się gardzisz tymi nieszczepionymi ,szczepiles się to daj spokój innym ty właśnie wybierasz się nie ja i kłamiesz żegnam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 21:42
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Mnie najbardziej atakuje Szkarłatny Rozpław i pinochet, obawiam się że może to spowodować u mnie stany depresyjne, gdyż jestem miła i sympatyczna osoba nie szukająca konfliktu. Jak żyć?

Czym cię atakuje ty jak nie masz argumentów to piszesz że FOLIARZ ziemia płaska przekręcasz teraz wszystko ale mnie to nie rusza poprostu jest mi ciebie żal że opętało cię to wszystko szczególnie te szczepienia które w niczym nie pomagają. Pozdrawiam zdrowia życzę i przemysl co piszesz bo dla ciebie prawda to atak hmmm ciekawe .

Atakujesz mnie słownie, obrażasz, ubliżasz, urządzasz wycieczki osobiste a teraz próbujesz się wybielać ech... jesteś słownym agresorem, czasem nawet mam wrażenie niezrównoważonym emocjonalnie, proszę pracuj nad sobą, nad opanowaniem. Argumentów nie mam? przedstawiam dane jakie płyną ze szpitali oraz od wirusologów, jest to pierwsza linia frontu. Nazywasz ludzi szczepanami, a burzysz się że ktoś pisze foliarz, no tutaj mamy do czynienia z hipokryzją :)

Powtórzę raz jeszcze, możemy się nie zgadzać w poglądach, ale szanujmy się, Prosta zasada. Debata.

#OSTATNIA PROSTA-ABY DO 2025
#COVID TO NIE OSZUSTWO

:)
Czym cię atakuje że głąb jesteś i zygac się o twoich komentarzy zamykania lasów itd,itd a soft ty teraz szczepisz ,każesz wprowadzać obstrzezenia dla nie szczepionych uwzięła się gardzisz tymi nieszczepionymi ,szczepiles się to daj spokój innym ty właśnie wybierasz się nie ja i kłamiesz żegnam.

A co w swoje Szczepan złego no myślę że nic gorszego od foliarzy pomysł i ty pracuj nad sobą tyle razy napisałam że nie twierdzę że to oszustwo bo sami przeszliśmy to także nie gub się w zeznaniach dla mnie jesteś kłamca i krętacz teraz ty bidulek pokrzywdzony zabiera zabawki i leci do mamusi na skargę skończ poprostu pisać te śmieci zachowaj uwagi dla siebie o nieszczepionych ok tylko o to proszę nie obrazaj nas nikt nie będzie obrażał cb ok.Dziekuje i żegnam ozieble
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 21:44
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Mnie najbardziej atakuje Szkarłatny Rozpław i pinochet, obawiam się że może to spowodować u mnie stany depresyjne, gdyż jestem miła i sympatyczna osoba nie szukająca konfliktu. Jak żyć?

Czym cię atakuje ty jak nie masz argumentów to piszesz że FOLIARZ ziemia płaska przekręcasz teraz wszystko ale mnie to nie rusza poprostu jest mi ciebie żal że opętało cię to wszystko szczególnie te szczepienia które w niczym nie pomagają. Pozdrawiam zdrowia życzę i przemysl co piszesz bo dla ciebie prawda to atak hmmm ciekawe .

Atakujesz mnie słownie, obrażasz, ubliżasz, urządzasz wycieczki osobiste a teraz próbujesz się wybielać ech... jesteś słownym agresorem, czasem nawet mam wrażenie niezrównoważonym emocjonalnie, proszę pracuj nad sobą, nad opanowaniem. Argumentów nie mam? przedstawiam dane jakie płyną ze szpitali oraz od wirusologów, jest to pierwsza linia frontu. Nazywasz ludzi szczepanami, a burzysz się że ktoś pisze foliarz, no tutaj mamy do czynienia z hipokryzją :)

Powtórzę raz jeszcze, możemy się nie zgadzać w poglądach, ale szanujmy się, Prosta zasada. Debata.

#OSTATNIA PROSTA-ABY DO 2025
#COVID TO NIE OSZUSTWO

:)
Czym cię atakuje że głąb jesteś i zygac się o twoich komentarzy zamykania lasów itd,itd a soft ty teraz szczepisz ,każesz wprowadzać obstrzezenia dla nie szczepionych uwzięła się gardzisz tymi nieszczepionymi ,szczepiles się to daj spokój innym ty właśnie wybierasz się nie ja i kłamiesz żegnam.
A co w swoje Szczepan złego no myślę że nic gorszego od foliarzy pomysł i ty pracuj nad sobą tyle razy napisałam że nie twierdzę że to oszustwo bo sami przeszliśmy to także nie gub się w zeznaniach dla mnie jesteś kłamca i krętacz teraz ty bidulek pokrzywdzony zabiera zabawki i leci do mamusi na skargę skończ poprostu pisać te śmieci zachowaj uwagi dla siebie o nieszczepionych ok tylko o to proszę nie obrazaj nas nikt nie będzie obrażał cb ok.Dziekuje i żegnam ozieble

Słowie*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zuch niezalogowany
18 listopada 2021r. o 21:45
Horus napisał(a): pieprzyć te ''kowidy''

Viva PROWADZI DO PRZERWY Z BARCELONĄ TRZEMA BRAMKAMI...


Covid nie kowid ,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 22:03

W przeciwieństwie do "szczepionych" osoby niezaszczepione przy pierwszych objawach kierowane są na testy i wiadomo, że mają siedzieć w domu na dupie, żeby nie roznosić choróbska. Niestety te procedury nie dotyczą "szczepionych" więc chodzą otoczeni boską aurą zarażajac wszystich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
18 listopada 2021r. o 22:12
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Dziekuje i żegnam ozieble


Fajny bełkot... oczy aż bolą i krwawią. Czytasz czasem to co dodajesz? pytam poważnie, bo to wygląda jakby maszyna losująca rozpoczęła losowanie słów, potem następuje zwolnienie blokady i dodawane są losowe słowa które tworzą chaotyczny post bez ładu i składu. Składnia aż woła o pomstę do nieba, a nie wspomnę już o interpunkcji. Wierzę, że się poprawisz, liczę na to.

To pożegnanie takie oziębłe, że aż mi oszroniło monitor.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Koleus niezalogowany
18 listopada 2021r. o 22:16
https://m.cda.pl/video/78169258b
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2021r. o 22:26
VIVA górą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.