Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala pandemii w Polsce przyspiesza, przybywa pacjentów w szpitalach, Ostatniej doby w Polsce zmarło 370 osób z COVID-19
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2021r. o 18:51
M21W2 napisał(a): ~~Białobrązowa Karagana
Wklej link , przeczytam , jam mnie przekona spalę wszystkie maseczki jakie mam .



masz tu kmiocie ...

''Ministerstwo Zdrowia: maseczki nie chronią przed zakażeniem
Polacy jeszcze w styczniu zaczęli gromadzić zapasy maseczek na twarz, a towar ten szybko znikał z aptecznych półek. Mimo to, Ministerstwo Zdrowia wielokrotnie zapewniało, że noszenie maseczek nie jest konieczne i że nie uchroni nas ono przed zakażeniem. Argument ten powtarzano także w drugiej połowie lutego, gdy bardzo dynamicznie zaczęła rosnąć liczba chorych na COVID-19 we Włoszech, a wielu Polaków spędzało tam zimowe ferie.''

i jeszcze to ...jak kolesie twojego ''solidarucha'' się dorabiali nie dbając o nic...
mówi ci coś nazwisko Lesisz?...Cezarek
tak ...to ''solidaruch'' który ''przewalił '' 258mln.zł.!!!!!!!!
pamiętasz oszołomie ''program'' -''polskie szwalnie''?
pamiętasz te maseczki bez atestu i firmy które do dzisiaj toną w długach?
a ''solidaruch'' ma się nieźle ...

banda pieprzonych oszustów...
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 listopada 2021r. o 19:04
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Pan PRL , w swoim stylu , pytaniem odpowiada na pytanie , zapomniałem , nie wierzy Pan profesorom wirusologom i immunologom .
Nie mam filmików , to domena Qwax-a i jeszcze kilku anty .
Nie ma tematu .

Aleś mnie zażył, miałem wkleić filmik, ale teraz się wstydzę ;)
A zobaczyłeś chociaż ten wczorajszy i "profesjonalne" odpowiedzi Ministerstwa Zdrowia? Czy dla zasady filmów nie oglądasz? Bo cała prawda tylko na abczdrowie i medonet ;)

A tutaj alternatywna rzeczywistość do polskiej:
"Nie znajdujemy żadnych dowodów na to, że zamknięcie szkół w Japonii zmniejszyło rozprzestrzenianie się COVID-19. Nasze wyniki sugerują, że wpływ zamknięć szkół na przypadki COVID-19 w Japonii na początku 2020 roku nie różni się od zera. (...) Te wyniki pokazują, że zasady dotyczące zamykania szkół powinny zostać ponownie przeanalizowane, biorąc pod uwagę potencjalne negatywne konsekwencje dla dzieci i rodziców - przekazali naukowcy z Japonii w najnowszym badaniu opublikowanym przez "Nature"."
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-japonia-naukowcy-zamkniecie-szkol-nie-zmniejszylo-rozprzestr,nId,5613089



Jak jest u nas , kto zamyka szkoły , jest wyraźna deklaracja ME o nauce stacjonarnej , o tym że nauka zdalna jest najgorszą z możliwych mówią niemal wszyscy pedagodzy i lekarze psycholodzy .
Filmiku nie obejrzałem , masz rację , przestały mnie interesować .
W lubelskim niezaszczepieni nauczyciele po kontakcie z zakażonym idą na kwarantannę , zaszczepieni z tego powodu mają dużo nadgodzin .
Wiem że niektóre wyższe uczelnie na wniosek Rektorów przechodzą na nauczanie zdalne , zbyt mało zaszczepionych studentów , zbyt dużo niezaszczepionych na kwarantannach .
Odszukałem ten filmik , Płaczek o zakupie szczepionek , nie jestem w tym temacie na bieżąco , wiem że z puli UE Polska ma zakontraktowane 100 mln dawek , w umowie jest zapis o odsprzedaży nadwyżek po kosztach własnych , wiem też że już kilka milionów z naszych zapasów odsprzedano Ukrainie , Hiszpanii , Rumunii , Wietnamowi , część w ramach pomocy przekazano najuboższym krajom Afryki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 listopada 2021r. o 19:10
M21W2 napisał(a): Jak tylko pojawiły się zakażenia oznajmiłem że w pomieszczeniach zamkniętych zakładam maseczkę .


;)



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Psianka niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:17
Niedzielski powiedział że 4 fala w listopadzie i bach mamy 4 fale. Nostradamus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 listopada 2021r. o 19:18
Janusz co do polityki i polityków masz prawo do własnej oceny , tu nie jest o tym dyskusja , wkleiłeś wypowiedź , daj do niej link .
W pierwszych miesiącach pandemii z których podejrzewam pochodzi wklejona wypowiedź mieszano nam dobrze w głowach , raz było tak innym razem odwrotnie .
Ja wkleiłem o najnowszych badaniach wpływu maseczek na ograniczenie zakażeń a nie wypowiedzi tego czy innego ministra Zdrowia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:24
M21W2 napisał(a): Janusz co do polityki i polityków masz prawo do własnej oceny , tu nie jest o tym dyskusja , wkleiłeś wypowiedź , daj do niej link .
W pierwszych miesiącach pandemii z których podejrzewam pochodzi wklejona wypowiedź mieszano nam dobrze w głowach , raz było tak innym razem odwrotnie .
Ja wkleiłem o najnowszych badaniach wpływu maseczek na ograniczenie zakażeń a nie wypowiedzi tego czy innego ministra Zdrowia .

Niedzielski, minister zdrowia, doktor ale prawa. Też mi specjalista wirusolog.
Jak ta profesor co to kiedyś powiedziała że w związkach homo rodzi się więcej dzieci ni związkach bi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 listopada 2021r. o 19:24
M21W2 napisał(a):
Jak jest u nas , kto zamyka szkoły , jest wyraźna deklaracja ME o nauce stacjonarnej , o tym że nauka zdalna jest najgorszą z możliwych mówią niemal wszyscy pedagodzy i lekarze psycholodzy .

Wszystko w swoim czasie. Przyjdzie czas na zamknięcie wszystkich szkół i nauka zdalna, co oczywiście spotka się z wielką aprobatą "środowisk naukowych", a tym samym i ty to pochwalisz (bo jak tu nie wierzyć w naukę?) ;)
Kwestia tylko kiedy. Ja typuję, że to nastąpi jeszcze w tym roku.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
18 listopada 2021r. o 19:25
~~ARMAGEDON napisał(a): Mnie najbardziej atakuje Szkarłatny Rozpław i pinochet, obawiam się że może to spowodować u mnie stany depresyjne, gdyż jestem miła i sympatyczna osoba nie szukająca konfliktu. Jak żyć?

Czym cię atakuje ty jak nie masz argumentów to piszesz że FOLIARZ ziemia płaska przekręcasz teraz wszystko ale mnie to nie rusza poprostu jest mi ciebie żal że opętało cię to wszystko szczególnie te szczepienia które w niczym nie pomagają. Pozdrawiam zdrowia życzę i przemysl co piszesz bo dla ciebie prawda to atak hmmm ciekawe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego