Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus w Polsce. Dramatyczna liczba zgonów i zakażeń. Co się dzieje?
~~Niebieskoszary Rabarbar niezalogowany
19 listopada 2021r. o 20:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 listopada 2021r. o 21:11
~~Zszarzały Kokorycz napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Małym bo małym pocieszeniem jest że przez dwa ostatnie dni wykonano ponad 240 tyś . szczepień , w tym ponad 200 tyś pierwszą dawką .


Co się pan cieszysz pomijając fakt o wiarygodności tzw .oficjalnych danych to widzę że bardzo pan liczysz aby ilość wyszczepionych wzrosła a nie wyszczepionych zmalała ,dlaczego ? a to dlatego że pan ma pełne galoty że się pan zarazisz od nie zaszczepionego mimo że szczepisz się pan wszystkim co panu podadzą .Weźmiesz pan 3 .4 i następne dawki aż będziesz pan miał zamiast krwi ten preparat a i tak będziesz pan miał dalej pełne galoty i zryty beret jeszcze bardziej niż teraz



Dobre pytanie , prosta odpowiedź , im więcej zaszczepionych tym mniej hospitalizacji i zgonów .
Do pozostałych bredni trudno się odnieść , mogę tylko dodać - pisać każdy może .
Odważny jesteś , udowodnij , choć ze mną i Panem Kazimierzem do szpitala covidowego , " bohaterze " .
Wasze wyświechtane slogany o zrytym berecie nie robią na mnie wrażenia , wymyśl coś nowego .
Dobranoc , wiem że nie starczy ci odwagi podjąć wyzwanie .



Dopisane 19.11.2021r. o godz. 21:11:

Januszku , psychopato , dalej szczekasz inwektywami , tak jestem głombem i oszołomem , jak mogłem wrócić do dyskusji z prostackim pyskaczem .
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Lnica niezalogowany
19 listopada 2021r. o 21:27
Mam wrażenie że za szczepieniem są tylko stare dziadki i babki którzy mają zryty łeb przez telewizje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Lewizja niezalogowany
19 listopada 2021r. o 21:34
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anty_ciemnogród napisał(a): "Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim poinformował o śmierci 14-letniego pacjenta, który chorował na COVID-19. Według informacji przekazanych przez rzecznika szpitala, chłopiec nie był zaszczepiony."

Wojny nie trzeba, trauma dla rodziców do końca życia.

Wyszedł mu z definicji fałszywy dodatni wynik lipnego testu na pseudo epidemie....

Sepsę miał mówili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 listopada 2021r. o 21:34
M21W2 napisał(a): skorzystaj z propozycji Pana Kazimierza .


Niech Bolec oficjalnie ogłosi, w artykule, że organizuje wycieczkę po szpitalu, to może chętni się znajdą.
Skoro Pan Kazimierz ma takie znajomości, to co stoi na przeszkodzie?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Lewizja niezalogowany
19 listopada 2021r. o 21:39
~~Zszarzały Kokorycz napisał(a): Postawię dolary na to że pan M21W2 jak przyjemnie jeszcze jedną dawkę cudownego preparatu to sobie tak wzmocni system immunologiczny że w przyszłym roku zabije go Szara pleśń, antraknoza lub mączniak prawdziwy 

On jak przyjmnie 3 dawkę to Redbul doda mu skrzydeł lub stanie się Nieśmiertelny hip ,hip ,hip hur,hur
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 listopada 2021r. o 21:39
No i oczywiście, niech dyrektor szpitala oficjalnie to potwierdzi ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 listopada 2021r. o 22:08
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): skorzystaj z propozycji Pana Kazimierza .


Niech Bolec oficjalnie ogłosi, w artykule, że organizuje wycieczkę po szpitalu, to może chętni się znajdą.
Skoro Pan Kazimierz ma takie znajomości, to co stoi na przeszkodzie?

Może lepiej bolec-party?
I że co, że nie można nawet cegły na pamiątkę?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.