Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo dużo zgonów w Polsce. Rekordowa ilość zakażeń w powiecie bolesławieckim, epidemia nabiera rozpędu
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 19:33
~~ARMAGEDON napisał(a): Minister zdrowia Niemiec: Do wiosny albo się zaszczepimy na COVID-19, albo przechorujemy, albo umrzemy.

Dobitne podsumowanie sytuacji.


Zmierzch zapadł to cichociemni wyszczepieni zombie zaczęli wyłazić ze swoich kryjówek i atakować na forum normalnych nie zmutowanych ludzi. Haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 19:47
~~Adi , zrozumiałem , rozumiem wszystkich co mają wątpliwości , ja ich nie mam , tylko dzięki szczepieniom zapobieżono milionom zgonów i opanowano wiele chorób wirusowych .
Nikt nikogo jak na razie do niczego nie zmusza , ja też jestem daleki od tego .
Ruchy Antyszczepionkowe powstały w osiemnastym wieku , obecna agresywna propaganda antyszczepionkowa oparta na kłamliwej dezinformacji neguje osiągnięcia i postęp naukowy , to doprowadziło do moim zdaniem wielu nieszczęść w postaci nad wymiarowych zgonów spowodowanych paraliżem służby zdrowia .
Ostatnia fala jest tego dowodem , mamy Polaków głupich przed i po szkodzie .


Dopisane 23.11.2021r. o godz. 19:47:

~~Brunatnozielony Szparag - wiesz kim byli Cichociemni ? - dziękuję za uznanie .

Cichociemni. Elita polskiej dywersji .

"Było ich 300. Najlepiej wyszkoleni sabotażyści w historii. Byli gotowi poświęcić wszystko w dla idei „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń!” Doskonale wyszkoleni, bezgranicznie odważni, desperacko zdeterminowani, bezkompromisowi. Najlepsi z najlepszych "

Lepiej by było dla Ciebie abyś był cicho , nikt by nie wiedział o Twojej ciemnocie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 19:56
A ten dalej swoje , czy panu naprawdę usunięto część mózgu ? czy grafen że szczepionki tak na pana działa .Informuję pana że ten preparat nie ma nic wspólnego ze szczepionkami w tradycyjnym tego słowa znaczeniu .Szczepiłem się dotychczas bez problemu innymi szczepionkami ale tym preparatem nie zaszczepię się nigdy i nie jestem żadnym antyszczepionkowcem
Gadanie o jakiejś propagandzie antyszczepionkowej to celowe działanie aby ludzie bezmyślni takie coś podchwytywali.Gadanie że jacyś wielcy naukowcy za tym stoją też jest nieprawdą .Świat nauki i medycyny jest podzielony na naukowców i lekarzy niezłomnych którzy stoją na gruncie prawdy , wiedzy i dobru człowieka a akwizytorów koncernów szczepionkowych którzy klepią to co im sponsor karze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 20:11
Doradca Prezydenta Dudy ,Profesor Andrzej Zybertowicz w czasie rozmowy w programie nadawanym przez portal Interia, chcąc lub nie, wypowiedział zdania, które powinny dawać sporo do myślenia.
zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.
Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.
Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.
Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.
Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Eukomis niezalogowany
23 listopada 2021r. o 20:26
szykuje sie kolejna epidemia tym razem OSPY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Irezyna niezalogowany
23 listopada 2021r. o 20:33
~~Brunatnozielony Szparag napisał(a): Doradca Prezydenta Dudy ,Profesor Andrzej Zybertowicz w czasie rozmowy w programie nadawanym przez portal Interia, chcąc lub nie, wypowiedział zdania, które powinny dawać sporo do myślenia.
zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.
Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.
Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.
Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.
Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.


Gdyby nasze pra prababki i pra pradziadki tak podchodzili do szczepień w przeszłości (nigdy nie wiadomo co kiedyś może się zdarzyć) to mielibyśmy szansę nigdy się tutaj nie pojawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 20:34
M21W2 napisał(a): ~~Adi , zrozumiałem , rozumiem wszystkich co mają wątpliwości , ja ich nie mam , tylko dzięki szczepieniom zapobieżono milionom zgonów i opanowano wiele chorób wirusowych .
Nikt nikogo jak na razie do niczego nie zmusza , ja też jestem daleki od tego .
Ruchy Antyszczepionkowe powstały w osiemnastym wieku , obecna agresywna propaganda antyszczepionkowa oparta na kłamliwej dezinformacji neguje osiągnięcia i postęp naukowy , to doprowadziło do moim zdaniem wielu nieszczęść w postaci nad wymiarowych zgonów spowodowanych paraliżem służby zdrowia .
Ostatnia fala jest tego dowodem , mamy Polaków głupich przed i po szkodzie .Dopisane 23.11.2021r. o godz. 19:47:~~Brunatnozielony Szparag - wiesz kim byli Cichociemni ? - dziękuję za uznanie .

Cichociemni. Elita polskiej dywersji .

"Było ich 300. Najlepiej wyszkoleni sabotażyści w historii. Byli gotowi poświęcić wszystko w dla idei „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń!” Doskonale wyszkoleni, bezgranicznie odważni, desperacko zdeterminowani, bezkompromisowi. Najlepsi z najlepszych "

Lepiej by było dla Ciebie abyś był cicho , nikt by nie wiedział o Twojej ciemnocie .


Myślisz że nie wiem kim byli Cichociemni ,wiem doskonale , użyłem tego słowa w innym kontekście , bynajmniej nie takim jakim pan sam sobie przypisał. Pan powinien sobie przypisywać raczej tytuł kolaborant korporacyjny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Irezyna niezalogowany
23 listopada 2021r. o 20:36
~~Czerwonawa Irezyna napisał(a): ~~Brunatnozielony Szparag napisał(a): Doradca Prezydenta Dudy ,Profesor Andrzej Zybertowicz w czasie rozmowy w programie nadawanym przez portal Interia, chcąc lub nie, wypowiedział zdania, które powinny dawać sporo do myślenia.
zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.
Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.
Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.
Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.
Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.


Gdyby nasze pra prababki i pra pradziadki tak podchodzili do szczepień w przeszłości (nigdy nie wiadomo co kiedyś może się zdarzyć) to mielibyśmy szansę nigdy się tutaj nie pojawić.

Nasz prapra nie były ogłupiane taka medialna nagonka to raz a dwa to były inne pokolenie ...dużo silniejsze psychicznie..teraz duża część społeczeństwa żyje w wirtualnym świecie pełnym cyfr i wykresów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.