Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo dużo zgonów w Polsce. Rekordowa ilość zakażeń w powiecie bolesławieckim, epidemia nabiera rozpędu
~~Brunatnozielony Szparag niezalogowany
23 listopada 2021r. o 18:46
Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.
Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawicieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.
Jak podaje Alex Berenson, amerykański dziennikarz śledczy (autor 15 książek, ostatnio specjalizujący się w wyjaśnianiu tzw. pandemii), trudno jest to zjawisko wyjaśnić inaczej, jak skutek działania tzw. szczepionek przeciwko Covid-19.
Właśnie nadeszły dane z Niemiec i innych krajów, opublikowane przez Steve’a Kirscha, które pokazują trend nadmiarowych zgonów w 16 krajach, właśnie tych z wysokim wskaźnikiem wyszczepienia. Gdyby mowa była o jednym obszarze, jednym kraju, malkontenci, nieucy i różni medialni „eksperci”, mogliby zasłaniać się „jednostronnymi badaniami”, jednak gdy te same tendencje mają miejsce naraz w wielu krajach, a jedynym ich wspólnym mianownikiem jest „szczepionka przeciwko Covid-19”,
Dane ze wszystkich krajów pokazują jednoznacznie, że tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest najbardziej niebezpiecznym preparatem oferowanym jako szczepionka, w całej historii szczepienia ludzkości wszystkimi do tej pory znanymi szczepionkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 18:47
M21W2 napisał(a): Januszek , spadając upadłeś na głowę , tak mi przykro .

napisz tu ... dlaczego sam robisz jak wyżej ''osobiste wycieczki'' a jak wspominam tu o twoim wnuczusiu niedouczonym ''narodowcu'' zaraz lamentujesz ? ;]

z moją głową nie miałem i nie mam problemów ale ty prostaku masz ze swoją poważny problem...
i biorąc pod uwagę twój wiek i te siedem klas o których sam tu pisałeś ;] postępów nie oczekuj...

nie zdążysz...hahaha


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
23 listopada 2021r. o 18:48
~~ed napisał(a): TTaka informacja z GB;
https://wolnemedia.net/zaszczepieni-umieraja-czesciej-niz-niezaszczepieni/


To tylko dowód na to, że sprzedaż certyfikatami szczepień kwitnie w najlepsze w UK.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
23 listopada 2021r. o 18:52
~~Zofia napisał(a): Pracowałam kilka lat w szpitalu ,jeszcze przed tą pandemią , dla mnie widok osoby pod tlenem lub pod respiratorem nie jest niczym nowym .I nie było by dla mnie żadnym argumentem że taka leżąca osoba musi być koniecznie ofiarą covida . Bardzo łatwo powiedzieć jakieś nie obeznanej osobie , patrz to są ofiary covida .Może tutejszy forumowy król Ciemnogrodu M21W2 i jego giermkowie by to kupili ale nie ja


Oczywiście, a ja pracowałem jako fryzjer Władimira Putina i zaprzeczam, że chce zaatakować Ukrainę, wiele razy mi mówił że to fakt news i że kocha Ukraińców jak braci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 18:57
~~Adi , wasze argumenty to , czipy , grafen , zabójcze białko i trucizna w szczepionkach działająca z opóźnionym zapłonem .
Zapomniałem o teoriach spiskowych i prawie końcu świata , zgony zaszczepionych obywateli świata 7,74 miliarda zaszczepionych , Europa zachodnia ponad 70 % , wróci sojusz niezaszczepionych , Rosja , Polska , Bułgaria . Rumunia , pod przywództwem Putina z czerwonym sztandarem sierpem i młotem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
23 listopada 2021r. o 18:59
Jutro dowiemy się co planują rządzący w związku z rozwojem czwartej fali, jutro spotkanie klubów parlamentarnych w sprawie możliwych obostrzeń/restrykcji, opozycja jest za jak najszybszym wprowadzeniem takowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 listopada 2021r. o 19:03
sankcje dla Białorusi?....właśnie wczoraj podpisano umowę na dostarczenie stali w związku z budową granicznego płotka...;]

fajnie no nie?
ale skoro tak to mam pomysł...
te rzesze imigrantów po prostu tam zatrudnić a płot skończą w miesiąc...
wynagrodzenie?....micha ryżu...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 listopada 2021r. o 19:05
Januszku , hipokryto , ja nic o twoich dzieciach czy wnukach , nawet nie wiem czy je masz , hipokryto porąbany , 99% twoich wpisów to wycieczki osobiste , zero dyskusji w jakimkolwiek temacie .
Hipokryto , Januszu Kali , przestań płakać i stękać jak dostaniesz adekwatną odpowiedź , hipokryto , już dostałeś pytanie - gdzie tacy jak Ty się rodzą , podejrzewam że w byłym ZSRR .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego