Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Psie zaprzęgi znów zawitają do bolesławieckiego powiatu! Tym razem w randze Międzynarodowych Mistrzostw Polski!
~~Platynowy Powój niezalogowany
25 listopada 2021r. o 17:47
~~Monika napisał(a): Drogie Bolec.Info, bardzo Was proszę, nie przykładajcie ręki do zadawania cierpienia zwierzętom. To, co reklamujecie, jest złe. Te psy cierpią. Są wykorzystywane i muszą podejmować wysiłek ponad swoje psie siły. Jest mi ogromnie przykro, że przyjęliście pieniądze za umieszczenie tej reklamy. Bądźcie lepsi niż ci wielkomiejscy bezduszni ludzie mediów. Proszę, dajcie dobry przykład i usuńcie ten artykuł, bo płakać się chce na sam widok tych biednych, przerażonych psich oczu.

A nie mówiłem.
Horus napisał(a): no tak ...lokalna mafia paliwowa tak podniesie ceny paliwa że teraz miasto będzie promować psie zaprzęgi ...;]

Z tego co wiem to ty jesteś zabezpieczony. Ot przezorna bestia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 20:04
~~Platynowy Powój napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Monika napisał(a)
Z tego co wiem to ty jesteś zabezpieczony. Ot przezorna bestia.


a niby skąd to wiesz i niby jak jestem zabezpieczony?





Dopisane 25.11.2021r. o godz. 20:04:

no co jest?
gdzie odpowiedź na zadane pytanie?...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Powój niezalogowany
25 listopada 2021r. o 20:14
No przecież ty już masz, a przynajmniej miałeś 2 pieski. Do zaprzęgu w sam raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kluska niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:26
A czy na imprezkę wpadnie Igor Tracz ? XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Czosnek niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:34
~~Monika napisał(a): Drogie Bolec.Info, bardzo Was proszę, nie przykładajcie ręki do zadawania cierpienia zwierzętom. To, co reklamujecie, jest złe. Te psy cierpią. Są wykorzystywane i muszą podejmować wysiłek ponad swoje psie siły. Jest mi ogromnie przykro, że przyjęliście pieniądze za umieszczenie tej reklamy. Bądźcie lepsi niż ci wielkomiejscy bezduszni ludzie mediów. Proszę, dajcie dobry przykład i usuńcie ten artykuł, bo płakać się chce na sam widok tych biednych, przerażonych psich oczu.


Może zaapelujesz o zakaz trzymania psów w niewoli w domach. Kotów też. W końcu to nie jest ich naturalne środowisko i cierpią zamknięte. I jeszcze muszą oglądać telewizję, co wywołuje u nich traumę.
Droga redakcji - proszę o akcję likwidacji sklepów mięsnych, sklepów rybnych. I jajczarskich też! Biednym kurom oczy aż wychodzą jak muszą jajka znosić. One cierpią! I do tego kradniemy im jajka!

Moniko, a pieska masz? I w domu go w niewoli trzymasz? Jaka jesteś okrutna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 21:41
~~Platynowy Powój napisał(a): No przecież ty już masz, a przynajmniej miałeś 2 pieski. Do zaprzęgu w sam raz.


dane do uzupełnienia...
ta rasa nie należy do pociągowych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Niecierpek niezalogowany
25 listopada 2021r. o 23:46
Skandal! Co a to poślica Spurek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Fortegilla niezalogowany
26 listopada 2021r. o 10:21
~~Platynowy Powój napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Monika napisał(a): Drogie Bolec.Info, bardzo Was proszę, nie przykładajcie ręki do zadawania cierpienia zwierzętom. To, co reklamujecie, jest złe. Te psy cierpią. Są wykorzystywane i muszą podejmować wysiłek ponad swoje psie siły. Jest mi ogromnie przykro, że przyjęliście pieniądze za umieszczenie tej reklamy. Bądźcie lepsi niż ci wielkomiejscy bezduszni ludzie mediów. Proszę, dajcie dobry przykład i usuńcie ten artykuł, bo płakać się chce na sam widok tych biednych, przerażonych psich oczu.

A nie mówiłem.
Ktoś napisał: Horus napisał(a): no tak ...lokalna mafia paliwowa tak podniesie ceny paliwa że teraz miasto będzie promować psie zaprzęgi ...;]
Z tego co wiem to ty jesteś zabezpieczony. Ot przezorna bestia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza