Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

KIBICE LEGI WARSZAWA ARESZTOWANI!!!!

20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 13:06
To zacznijmy z innej beczki , Janusz czy jak by tzw kibole BKS-u narobili siary na innym stadionie psując
zarazem reputację i wizerunek miasta Bolesławiec , przysługuje możliwość prezydentowi Romanowi wniesienia do tego przeznaczonej instancji zawiadomienia o wszczęcie wyjaśnienia ??? ( zawsze to bardziej wierzytelne od takiej osobowości niż zwykłego Kowalskiego)
Jest takim samym obywatelem / mieszkańcem Bolesławca
Jak Trzaskowski Warszawy , czyż nie powinno zależeć prezydentom o pozytywny wizerunek ich miasta???
Wiec poczytaj od początku kto sprowadził do nieuzasadnionego politykierstwa strasząc wysłaniem Tuska do Niemiec,
i nieuzasadnionego podejrzenia iż pod innym pretekstem wstawiłem ten wątek .
Trochę więcej wiary Janusz i PRL-ku



Dopisane 28.11.2021r. o godz. 13:06:

Horus napisał(a): no właśnie ...
tylko dlaczego skoro widzi tu taki ''raj'' nie pisze że wraca z tęsknoty za krajem ...
że brakuje mu wierzb płaczących nad brzegiem ruczaju , ze brakuje mu widoku bocianów ...;D
dlaczego nie pisze co tak naprawdę skłoniło go do opuszczenia tego kraju i szukania sobie nowej ojczyzny...
czyżby brak perspektyw? ...bieda?
Jurko to taki ''polonus'' podobny tym zza ''wielkiej wody'' ;]

tacy to niby patrioci ale o powrocie do macierzy nawet nie chcą słyszeć...
niby tęsknią za polskim smalcem ze skwarkami ale ponad wszystko przedkładają ''dulary'' a przypadku Jurka ''ojro'' :D

więcej zdrowego rozsądku Jurko...więcej obiektywności...więcej prawdziwej oceny stanu naszego kraju ...
naszego ale czy aby na pewno twojego?


Tak byłby to w jakimś stopniu Raj , lecz zrozumienie systemu /kierunku obecnie rządzących ciężko przychodzi nie tylko tobie PRL-owi i innym przeciwnikom tego rzadu ,trzeba mieć przykład choćby od sąsiada zza między , tu narzekanie na podwyżki trwa może dzień / maksymalnie tydzień , ponad trzydziestoparoletni pobyt pozwolił mi zrozumieć system
który ma oczywiście wady , lecz więcej zalet .
Kiedyś pisałem będę w Bolesławcu zapraszam na kawę i poczęstunek podyskutujemy , bez emocji , może rzeczywiście jestem w błędzie .





Dopisane 28.11.2021r. o godz. 13:06:

Horus napisał(a): no właśnie ...
tylko dlaczego skoro widzi tu taki ''raj'' nie pisze że wraca z tęsknoty za krajem ...
że brakuje mu wierzb płaczących nad brzegiem ruczaju , ze brakuje mu widoku bocianów ...;D
dlaczego nie pisze co tak naprawdę skłoniło go do opuszczenia tego kraju i szukania sobie nowej ojczyzny...
czyżby brak perspektyw? ...bieda?
Jurko to taki ''polonus'' podobny tym zza ''wielkiej wody'' ;]

tacy to niby patrioci ale o powrocie do macierzy nawet nie chcą słyszeć...
niby tęsknią za polskim smalcem ze skwarkami ale ponad wszystko przedkładają ''dulary'' a przypadku Jurka ''ojro'' :D

więcej zdrowego rozsądku Jurko...więcej obiektywności...więcej prawdziwej oceny stanu naszego kraju ...
naszego ale czy aby na pewno twojego?


Tak byłby to w jakimś stopniu Raj , lecz zrozumienie systemu /kierunku obecnie rządzących ciężko przychodzi nie tylko tobie PRL-owi i innym przeciwnikom tego rzadu ,trzeba mieć przykład choćby od sąsiada zza między , tu narzekanie na podwyżki trwa może dzień / maksymalnie tydzień , ponad trzydziestoparoletni pobyt pozwolił mi zrozumieć system
który ma oczywiście wady , lecz więcej zalet .
Kiedyś pisałem będę w Bolesławcu zapraszam na kawę i poczęstunek podyskutujemy , bez emocji , może rzeczywiście jestem w błędzie .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 13:16
Jurko61 napisał(a): To zacznijmy z innej beczki , Janusz czy jak by tzw kibole BKS-u narobili siary na innym stadionie psując
zarazem reputację i wizerunek miasta Bolesławiec , przysługuje możliwość prezydentowi Romanowi wniesienia do tego przeznaczonej instancji zawiadomienia o wszczęcie wyjaśnienia ???


Ty pierwszy raz jakiś międzynarodowy mecz żeś oglądał?
Czy może właśnie do ciebie dotarło, że Warszawą rządzi PO?

Dżery... po raz ostatni apeluję. Ogarnij się ;)



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 13:28
Cóż ogarnąć się trzeba .
Dalsze polemizowanie z nasączonym pesymistą nie przyniesie efektów zamierzonych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 13:31
Jurko61 napisał(a): Dalsze polemizowanie z nasączonym pesymistą nie przyniesie efektów zamierzonych.

To nie mój pesymizm, to twoja nieumiejętna ocena sytuacji, kto za co i gdzie odpowiada.
30 lat patrzenia na "dobre wzorce" i niczego się nie nauczyłeś?
No chyba, że to "starcza naiwność"... jak tak to luuuz. Kochamy cie mimo to ;)

Noo... to jeszcze niech Horus(ek) ;) podsumuje to ze swojej strony i zamykamy temat

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 14:18
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Dalsze polemizowanie z nasączonym pesymistą nie przyniesie efektów zamierzonych.

To nie mój pesymizm, to twoja nieumiejętna ocena sytuacji, kto za co i gdzie odpowiada.
30 lat patrzenia na "dobre wzorce" i niczego się nie nauczyłeś?
No chyba, że to "starcza naiwność"... jak tak to luuuz. Kochamy cie mimo to ;)

Noo... to jeszcze niech Horus(ek) ;) podsumuje to ze swojej strony i zamykamy temat
[/c
Ty potrzebujesz zawsze potwierdzeń , i to nas dzieli
Ja wypowiadam się samodzielnie , rzucasz tekstami powagi zero i wielka potrzeba poklepanie po plecach przez Janusz , typu dobrze napisales PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 listopada 2021r. o 15:21
Jurko61 napisał(a): Ja wypowiadam się samodzielnie


a mi Horus pisze posty... co w tym złego?
Ja czasem jemu dyktuje, co na oku ma napisać... co w tym złego?

Dżery... Ty jesteś tak spięty i poważny, że mnie aż kalesony cisnąć zaczynają.
Albo generalnie nic nie chytasz... tak... tak właśnie musi być ;)

To dobranoc Dżery ;)
Daj znać czy Trzaskowski ich w końcu pozamykał, czy może Wojewoda go w tym musiał wyręczyć... Bo na Anżeja liczyć nie możemy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Fasola niezalogowany
28 listopada 2021r. o 15:26
Do pierdla wszystkich pieprzonych kiboli !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 listopada 2021r. o 15:49
czytam i chociaż nic a nic nie kumam z tych wywodów Jurka nadal nie rozumiem jak można być tak pozbawionym oceny rzeczywistości jaka nas tu w Polsce otacza...
Jurko ...nie odnoś się do problemów ze wschodem bo te znamy od lat...
jak to jest że teraz problemy mamy i z zachodnim sąsiadem?
jak to jest ze jednego dnia chwali się u nas Niemcy a już dnia następnego pisze się o nich jako wrogach?
powiedz mi kogo z sąsiadów możemy nazwać przyjaciółmi?
powiedz mi jaką widzisz przyszłość dla tego kraju bez poprawnych relacji z Niemcami Francją czy Czechami?
co tu napiszesz?
że wojna , że okupacja że Zaolzie ,że Wilno itd.
Jurko ...historii nie można opierać na nienawiści i rozdrapywaniu ran ...o tym należy pamiętać ale też robić wszystko by podobne historie się nie powtórzyły ...

powiem ci tak ...gdyby nie wygłupy maciara ten cały wrak ''tutki'' byłby już w Polsce...
a tak Putin śmieje się z tego i kiedyś jak cokolwiek z tego zostanie zmieści się w jednej taczce jako kupa rdzy...

podobnie jest w wielu innych sprawach o których nie chce mi sie pisać...

ty teraz robisz sobie zwykłe ''jaja'' z tą odpowiedzialnością Trzaskowskiego za stadionowych bandytów...
a może tak zacznij od władz klubu ?
nie wiem skąd w tobie tyle zajadłości do Trzaskowskiego?...bo brat tak cię nakręcił?...bo macie to w genach ?

i nie pisz mi tu o swoim patriotyźmie bo po raz kolejny tylko mnie rozśmieszysz...

dlaczego unikasz prostych odpowiedzi na pytania jakie ci zadałem?
bo wiesz że mam rację ...
bez obrazy ale zarówno ciebie jak i twojego brata uważam za fasadowych ''patriotów''

wracam do lektury ale później wpadnę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.