Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od 1 grudnia
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
30 listopada 2021r. o 13:05
Horus napisał(a): myślisz że każdy mieszkaniec czyta komunikaty sanepidu?
dlaczego portal o tym nie wspomina?
nie ostrzega...

temat niechwytliwy?
dlaczego po raz kolejny pewne partie jaj zostają wycofane ze sprzedaży w dyskontach a o tym się nie pisze?

Horus napisał(a): myślisz że każdy mieszkaniec czyta komunikaty sanepidu?
dlaczego portal o tym nie wspomina?
nie ostrzega...

temat niechwytliwy?
dlaczego po raz kolejny pewne partie jaj zostają wycofane ze sprzedaży w dyskontach a o tym się nie pisze?

Dokladnie. Gdyby nie covid trąbili by o tym jak już parę lat temu ale nie wolno zagłuszać covida
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Lędźwian niezalogowany
30 listopada 2021r. o 15:46
horus ,na tej stronie jest ,ale Ty czytasz tylko swoje wątki(posty)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 8:04
święta idą to lokdałny sie sypio,zapomnieli napisać że 21 grudnia prąd wyłączają na 3 miesiące w całej unii żeby więcej ludzi wymordować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 8:12
A miałem robić komunię w grudniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 grudnia 2021r. o 8:58
~~Żółtobrązowy Lędźwian napisał(a): horus ,na tej stronie jest ,ale Ty czytasz tylko swoje wątki(posty)


owszem ...zaglądam w niektóre tematy ale to nie znaczy że we wszystkich muszę lub chce mi się pisać...
po co miałbym to robić jak w przewadze są tematy ''śmieciowe''
co mnie obchodzi np. feta z jaką otwierano lokalną ''jadłopodajnię '' z ''czikenami''?
nie bywam tam i nie zamierzam...
podobnych tematów jest całkiem sporo a więc poświęcam czas na to co mnie interesuje lub te w których mogę ''pocieszyć michę'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.