Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inflacja w listopadzie 7,7%, bolesławianie mniej kupują i płaczą, ceny na większość produktów galopują
~~My z peło niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:07
Ekonomie to my umiemy, a nasz najlepszy ekspert tzw. "piniendzy nie ma i nie będzie" to takie inflację to ma w jednym palcu, dla nas to guzik by się wcisło i PO robocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Pysznogłówka niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:10
Szok i niedowierzanie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:39
~~Tusk napisał(a): Teraz paliwo może być i po 7 złotych.

Przestańcie biadolić z tym paliwem ja dzisiaj przyjechałem WW CEDI na CPN świeciła mi się już rezerwa i zatankowałem benzynę do pełna i zapłaciłem 45 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Grzybień niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:44
Nie widziałem płaczących bolesławian, gdzie oni tak płaczą? Dla mnie benzyna może być po 10 zł, będą wybory i będzie benzyna+ i dej wincyj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:49
~~xxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tusk napisał(a): Teraz paliwo może być i po 7 złotych.

Przestańcie biadolić z tym paliwem ja dzisiaj przyjechałem WW CEDI na CPN świeciła mi się już rezerwa i zatankowałem benzynę do pełna i zapłaciłem 45 zł .

My nie biadolimy ,ja to po zatankowaniu płace i jadę . A mamusia obsługiwana ?
jakby co to nie może klapać ,wiadomo ,rozklapichy ale mnie to rozpitala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Jasnota niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:53
R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Szarnota niezalogowany
30 listopada 2021r. o 21:21
~~Jasnopomarańczowa Jasnota napisał(a): R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno


A co ci ukradli? No weź się i wytłumacz, co ci ukradł PIS? Co ci ukradli? Tak? Ukradli ci coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Bluszczyk niezalogowany
30 listopada 2021r. o 21:35
~~Jasnopomarańczowa Szarnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Jasnota napisał(a): R o z p i e r d a l a j ą mnie ludzie którzy dalej bronią tych pisiwskich zlodzieji.( tak tak peło też kradlo). Dla jasności ani pis ani peło. To bydło doprowadzi ten kraj do ruiny. Juz niedługo ludzie nie będą mieli nawet na ten ryż ktory Mateo obiecał. Ale emeryty dalej ich kochają. Nie rozumiem jak można tak dobijac swoich obywateli, np nowymi podatkami. Dno


A co ci ukradli? No weź się i wytłumacz, co ci ukradł PIS? Co ci ukradli? Tak? Ukradli ci coś?

Widac ze w Bolesławcu mieszkają same niedorozwoje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza