Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj bilet na spektakl "Telewizja kłamie"
29
Bernard 2 grudnia 2021r. o 8:04
~~Ania napisał(a): Urodziny i nagroda dla mojej mamy za to, że 41 lat temu była dzielną kobietą i urodziła tak wspaniałą i wyczekiwaną córkę :)


Zapraszamy do naszej redakcji dziś do godziny 13 po wejściówkę :)Dopisane 02.12.2021r. o godz. 08:04:

~~ja Asia napisał(a): Chciałabym zobaczyć interpretację teatralną tego, czego doświadczamy w rzeczywistości od kilku lat. Obsada spektaklu jest bardzo obiecująca. To może być majstersztyk! Tylko potem śmiać się czy płakać?Zapraszamy do naszej redakcji dziś do godziny 13 po wejściówkę :)

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.