Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
102 zakażenia w powiecie, jedna ofiara śmiertelna
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 17:00
~~Jaskrawozielona Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Foliasz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jaskrawozielona Tygrysówka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~max napisał(a): https://wolnemedia.net/ke-naklania-kraje-ue-do-przymusu-szczepien/


Wyczuwam smród ... to kał antyszczepów, narobili już w pory hahahaha!

Oj będą szli wężykiem po swoją dawkę xD

żebyś ty wężykiem nie szedł na cmentarz,skoro przyjołeś preparat to nic ci nie grozi poza śmiercią.


Te foliarz...
z.e.s.r.a.l.e.s się xD

Czuć w całym BC xD

Jak nawet zmusza ludzi do szczypawki to minie zawsze trochę czasu....to cenny czas bez czegoś w żyłach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 17:37
~~Karminowoczerwony Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskrawozielona Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Foliasz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jaskrawozielona Tygrysówka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~max napisał(a): https://wolnemedia.net/ke-naklania-kraje-ue-do-przymusu-szczepien/


Wyczuwam smród ... to kał antyszczepów, narobili już w pory hahahaha!

Oj będą szli wężykiem po swoją dawkę xD

żebyś ty wężykiem nie szedł na cmentarz,skoro przyjołeś preparat to nic ci nie grozi poza śmiercią.


Te foliarz...
z.e.s.r.a.l.e.s się xD

Czuć w całym BC xD
Jak nawet zmusza ludzi do szczypawki to minie zawsze trochę czasu....to cenny czas bez czegoś w żyłach

I po co odpisujesz ...owi?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 18:28
Obecnie najnowsze opublikowane info od zespołu badawczego naukowców z kilku krajow wskazują na efektywne działanie amantadyny w zwalczaniu zakażenia covid,to ja się pytam dlaczego nasz "kochany" rząd blokował i negował leczenie tym lekiem przez naszego lekarza ,który mówił leczył i uleczył wielu chorych?czy teraz odszczekają to co mówili i wdrożą lek szybko do leczenia czy muszą koniecznie wyzbyć się zapasu szczepionek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 19:32
~~Polak napisał(a): Obecnie najnowsze opublikowane info od zespołu badawczego naukowców z kilku krajow wskazują na efektywne działanie amantadyny w zwalczaniu zakażenia covid,to ja się pytam dlaczego nasz "kochany" rząd blokował i negował leczenie tym lekiem przez naszego lekarza ,który mówił leczył i uleczył wielu chorych?czy teraz odszczekają to co mówili i wdrożą lek szybko do leczenia czy muszą koniecznie wyzbyć się zapasu szczepionek


Amantadyna jest szkodliwa...

... dla koncernów farmaceutycznych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 19:35
Czy takiej przyszłości chcemy? Każdy kto interesował się tematem od dłuższego czasu, zanim całe to szaleństwo się zaczęło wiedział co nas czeka. Sporo ludzi ostrzegało, ale nikt 5 czy 10 lat temu nie słuchał. To były tylko teorie spiskowe. Czasem mam wrażenie, że ludzie przespali moment w którym moglibyśmy to zatrzymać. Teraz przekroczyliśmy czerwoną linię i nie wrócimy do tego co było. Niektórzy dalej nie widzą i nie słyszą myślą, że to się zaraz skończy. Nie, to będzie trwać nie dwa tygodnie tak jak zapowiadali, ale do momentu aż zrealizują swój cel. Tresują ludzi od dłuższego czasu poświęcając ogromne środki by ci smacznie spali. Do tego stworzyli podziały i tak toczy się gra w której nie będzie wygranych. Każda tyrania prędzej czy później upada, ale niesie to za sobą ogromne spustoszenie. Przyszłość nie będzie kolorowa i ludzie muszą w końcu to zrozumieć. To nie jest zabawa, ale rzeczywistość. Cholernie smutna i brutalna rzeczywistość. Czy to przetrwamy? Nie wiem, ale musimy zrobić wszystko by przetrwać. Słuchajcie ostrzeżeń, które płyną z różnych niezależnych źródeł i wyciągnijcie wnioski. Jeśli dalej ludzie będą popełniać ten sam błąd i ślepo wierzyć rządzącej elicie to naprawdę czeka nas piekło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Złocień niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 22:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
2 grudnia 2021r. o 22:35
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka napisał(a): Czy takiej przyszłości chcemy? Każdy kto interesował się tematem od dłuższego czasu, zanim całe to szaleństwo się zaczęło wiedział co nas czeka. Sporo ludzi ostrzegało, ale nikt 5 czy 10 lat temu nie słuchał. To były tylko teorie spiskowe. Czasem mam wrażenie, że ludzie przespali moment w którym moglibyśmy to zatrzymać. Teraz przekroczyliśmy czerwoną linię i nie wrócimy do tego co było. Niektórzy dalej nie widzą i nie słyszą myślą, że to się zaraz skończy. Nie, to będzie trwać nie dwa tygodnie tak jak zapowiadali, ale do momentu aż zrealizują swój cel. Tresują ludzi od dłuższego czasu poświęcając ogromne środki by ci smacznie spali. Do tego stworzyli podziały i tak toczy się gra w której nie będzie wygranych. Każda tyrania prędzej czy później upada, ale niesie to za sobą ogromne spustoszenie. Przyszłość nie będzie kolorowa i ludzie muszą w końcu to zrozumieć. To nie jest zabawa, ale rzeczywistość. Cholernie smutna i brutalna rzeczywistość. Czy to przetrwamy? Nie wiem, ale musimy zrobić wszystko by przetrwać. Słuchajcie ostrzeżeń, które płyną z różnych niezależnych źródeł i wyciągnijcie wnioski. Jeśli dalej ludzie będą popełniać ten sam błąd i ślepo wierzyć rządzącej elicie to naprawdę czeka nas piekło.

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monachium niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 9:23
Pragnę coś napisać na temat kłamstw takich podających się za walczące z fakenewsami portali np.demagog
Ostatnio trafiłam na informację że wywiad który udzieliła pani sekretarz ONZ Christiana Figueres o depopulacji jest fake newsem i nigdy nie miał miejsca i jest przekłamaniem . To jest kłamstwo .Wywiad miał miejsce 5 lat temu oglądałam go na żywo a znam dobrze angielski , mało tego mam go nagrany .Dlaczego portale mieniące się że walczą z kłamstwem , same kłamią ,kto je finansuje i dlaczego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.