Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

21.12.2021wyłączą prąd.

~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 13:55
... a 22 grudnia ostatni pis_dzielce odlecą do Moskwy - czego Wam i sobie życzę.
Putin przyznał zbiorowy immunitet wszystkim wyznawcom obszczańca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 14:43
~~Szarawozielona Cebula napisał(a): O co ta dyskusja. Przecież 21/12/2012 był koniec świata ;}

Pewnie że był , wszyscy kopnęli w kalendarz a teraz są balsamowani , każdemu chcą wstrzyknąć substancje balsamującą a kto będzie się chciał pętać dalej po świecie tego się zabalsamują siłą .:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 grudnia 2021r. o 15:11
~~klucznick napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): zobaczymy jak jednak wyłączą cz będzie wam do śmiechu?bo mi w kabinie ani prądu ani ciepła nie zabraknie.


wisi mnie to czy wyłączą czy nie ...
mam agregat...;D
super a jakiej mocy?


spokojnie...
internet będzie mi działał...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 grudnia 2021r. o 17:32
Horus napisał(a):
spokojnie...
internet będzie mi działał...;D

Jeśli wyłączyliby prąd to uwierz, ale nie będziesz miał internetu.


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 grudnia 2021r. o 18:01
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
spokojnie...
internet będzie mi działał...;D

Jeśli wyłączyliby prąd to uwierz, ale nie będziesz miał internetu.



będę ...
cały sobie zgrałem na solidnego pena...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 grudnia 2021r. o 18:07
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a):
spokojnie...
internet będzie mi działał...;D

Jeśli wyłączyliby prąd to uwierz, ale nie będziesz miał internetu.



będę ...
cały sobie zgrałem na solidnego pena...;D

A chyba, że tak ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowe Parzydło niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 18:10
Trzeba oglądać polskie filmy wojenne. Ja widziałem jak Siemion rowerem napędzał dynamo i produkował prąd do radiostacji. Rower mam przytwierdzony w pokoju do podłogi. Pasek klinowy na tylną rawkę założony, a moja stara trenuje kondycję. Jeszcze energetyce odsprzedam nadwyżkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Kostrzewa niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 23:01
~~Alabastrowe Parzydło napisał(a): Trzeba oglądać polskie filmy wojenne. Ja widziałem jak Siemion rowerem napędzał dynamo i produkował prąd do radiostacji. Rower mam przytwierdzony w pokoju do podłogi. Pasek klinowy na tylną rawkę założony, a moja stara trenuje kondycję. Jeszcze energetyce odsprzedam nadwyżkę.

Nie chwal się, bo Cię opodatkują. Tak jak fotowoltaike ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza