Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
38 nowych zakażeń w powiecie
18442
PIS-PO-PRL
6 grudnia 2021r. o 21:43
Mi np lekarz kazał apap brać i jak mi się pogorszy, to wiadomo, do szpitala mam jechać

Apap wystarczył na szczęście :D


Dopisane 06.12.2021r. o godz. 21:43:

Aaa i wit.C jeszcze. Rutinoscorbin czy jakoś tak


Dopisane 06.12.2021r. o godz. 21:43:

Aaa i wit.C jeszcze. Rutinoscorbin czy jakoś tak

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Dyptam niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 21:54
RELACJA Z USA I AUSTRALI
https://rumble.com/vq9s7d-cnsn-sjdsb-zxas-part-lekun-aucnplus.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 22:08
Na temat szczepionek przeciwko COVID-19, pojawia się coraz więcej sensacyjnych informacji. Wiele wskazuje na to, że prawdziwą pandemią nie jest COVID-19. To tylko pierwszy element planu globalnej depopulacji. Najważniejszym narzędziem redukcji zaludnienia świata, mają być szczepionki na koronawirusa.
W dokumentach amerykańskiego giganta farmaceutycznego otwarcie przyznano, że osoby, którym niedawno zostały wstrzyknięte preparaty na COVID-19, mogą przekazać innym zawartość szczepionki, poprzez kontakt ze skórą.
Taka transmisja może nastąpić przy prostym uścisku dłoni. Prawie na pewno wydarzy się to także podczas aktywności seksualnej, co oznacza, że ​​ci, którzy chcą uniknąć zarażenia jakąkolwiek trucizną znajdującą się w tych szczepionkach, powinni mieć pewność, że ich partner/partnerka, nie otrzymał zastrzyku.
Z dokumentów Pfizera wynika, że ​​zaszczepione kobiety w ciąży mogą cierpieć na spontaniczne poronienia i inne problemy reprodukcyjne. To samo może się dziać u osób niezaszczepionych.
Zaszczepione matki mogą podczas karmienia piersią, przekazać swoim dzieciom wszystko, co jest zawarte w zastrzyku firmy Pfizer, przez skażone mleko.
Jeśli szkodliwość szczepionek na COVID-19, to tylko szalona „teoria spiskowa”, to dlaczego Pfizer cicho ostrzega w swoich dokumentach, że przebywanie w pobliżu zaszczepionej osoby może powodować problemy zdrowotne?
Ludzie, którym wstrzyknięto szczepionkę mRNA na COVID-19, zamieniają swoje ciała w fabryki broni biologicznej, zakażając innych przez usta, skórę i nasienie.

Globaliści wypuścili więc „ostateczne rozwiązanie” w postaci samoreplikującej się szczepionki i zamierzają raz na zawsze położyć kres ludzkości, jaką znamy.

Każda osoba otrzymująca zastrzyk mRNA na COVID-19, przekształca się w chodzącą broń biologiczną, która jest wykorzystywana do zarażania innych. Jeśli ktokolwiek powinien być teraz zamaskowany, to osoby, które zostały zaszczepione.

Źródła:

https://www.naturalnews.com/2021-05-03-pfizer-admits-covid-vaccines-shed-infectious-particles.html

https://tapnewswire.com/2021/04/stay-away-from-the-vaxxed-it-is-official-from-pfizers-own-documents/

https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 22:29
PASZPORTY SZCZEPIONKOWE TO KOŃ TROJAŃSKI (NAPISY PL)
https://www.bitchute.com/video/HtdMXVdHtg7F/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2021r. o 19:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Mi np lekarz kazał apap brać i jak mi się pogorszy, to wiadomo, do szpitala mam jechać

Apap wystarczył na szczęście :DDopisane 06.12.2021r. o godz. 21:43:Aaa i wit.C jeszcze. Rutinoscorbin czy jakoś takDopisane 06.12.2021r. o godz. 21:43:Aaa i wit.C jeszcze. Rutinoscorbin czy jakoś tak



Jednak coś nas łączy , miałem to samo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 grudnia 2021r. o 19:30
No i jak Pan ocenia taki sposób leczenia?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2021r. o 19:40
PIS-PO-PRL napisał(a): No i jak Pan ocenia taki sposób leczenia?



Pozytywnie , po zastosowaniu się do zaleceń , wszystko jest Ok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 grudnia 2021r. o 20:01
Aaa… no to luz.
Czekać i modlić się żeby apap zadziałał

O losie słodki :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza