Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku!
~~Poziomkowa Turzyca 18 stycznia 2022r. o 22:34
~~Szaroniebieski Niecierpek napisał(a): To nie jest niczyja wina, że ktoś wymyślił taką bzdurę z tym poniedziałkiem. " Cieszmy się z małych rzeczy bo w nich na SZCZĘŚCIE wzór zapisany jest" Tak śpiewa Pani Sylwią G. Weźcie sobie to do serca i będzie OK.

Tak muzyka ma moc przenoszenia nas w inne miejsca.
No wchodzę do baru a tu właśnie pani Sylwia : cieszmy się z małych rzeczy boki oooo wzór ooo, wychodzę idę do następnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer Bolesławiec!