Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna w powiecie, 375 w kraju
~~Szaropopielaty Zawciąg 20 stycznia 2022r. o 13:37
M21W2 napisał(a): Horusy ( hejterzy ) w akcji , prawda boli czy zagłuszacie własne sumienie , pośrednio jesteście odpowiedzialni
za rozwój pandemii .Chyba będę kolejnym martwiącym o Lucjana. Z dnia na dzieci odlot zalicza coraz większy. Lucjan, może do lekarza idź, zbadaj się czy wszystko w porządku, bo po twoich wpisach widać, że masz problem. Z rozumieniem prostych rzeczy. Marnują tu czas na ciebie ci, co starają się coś wytłumaczyć.
A może to starość? No to lepiej już nie będzie - demencja, parkinson, alzheimer i do tego covid i pieluchy. To stanowczo za dużo i chyba się pogubiłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 20 stycznia 2022r. o 14:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): wal się na ryj głombie pospolity ...
już kmiocie zatęskniłeś ?
dostaniesz ... kolejną porcję ''kopów'' i znowu umkniesz do nory ...;D
Zastosowana autokorekta


Powtarzasz się psychopato , wymyśl coś nowego .


poważnie? ;D

lucuś ...nie było ''daj głos'' ;D

a ty ujadasz od rana...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.