Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
48 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Oliwkowozielona Cieszynianka niezalogowany
19 lutego 2022r. o 12:42
Patataj, patataj, patataj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
19 lutego 2022r. o 13:25
Zapowiadała się fajna sobota póki nie wszedłem na bolec.info.Wiatr,uchodźcy,zakażenia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:02
~~Brzoskwiniowa Borówka napisał(a): Ale w żadnej telewizji juz nie mówią o plandemi. Teraz tylko wojna i wojna. Hehehe

Ważne,że nie masz już terrorystów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy bajerant niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:29
Niestety jesienią zapewne uderzy w słabo zaszczepione kraje kolejna fala być może bardziej zabójcza bo niewiadomo w która stronę zmutuje wirus. Eksperci i lekarze nie mają wątpliwości, to nie koniec pandemii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kotka niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:33
Kur...zacznijcie leczyć jak wcześniej leczyliscie grype lekarze nie leczą kto to widział zostawiać osobę chora z kaszlem bez leków kur....Wit C nie wyleczy kaszlu do h.... odpowiecie za to ludobójstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:33
~~Pinochet napisał(a): Zapowiadała się fajna sobota póki nie wszedłem na bolec.info.Wiatr,uchodźcy,zakażenia....

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Buk niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:39
~~Siwy bajerant napisał(a): Niestety jesienią zapewne uderzy w słabo zaszczepione kraje kolejna fala być może bardziej zabójcza bo niewiadomo w która stronę zmutuje wirus. Eksperci i lekarze nie mają wątpliwości, to nie koniec pandemii.

Dwa lata cyrku i cała moja rodzina i znajomi obeszli się bez szczepienia więc jaki jest tego sens? Co to za szczepionka która podają co trzy miesiące a dwa że łagodzi niby przebyta chorobę. Niby bo skąd jeden z drugim wie czy bez szczepionki przeszedł by chorobę tak samo bądź łagodniej . I tak się właśnie nabija ludzi w butelkę . A przepraszam zapomniałem ...Mój brat jako jedyny jest zaszczepiony z racji pracy w DE i chory jest już trzeci raz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kotka niezalogowany
19 lutego 2022r. o 14:42
~~Ciemnokasztanowy Buk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Siwy bajerant napisał(a): Niestety jesienią zapewne uderzy w słabo zaszczepione kraje kolejna fala być może bardziej zabójcza bo niewiadomo w która stronę zmutuje wirus. Eksperci i lekarze nie mają wątpliwości, to nie koniec pandemii.

Dwa lata cyrku i cała moja rodzina i znajomi obeszli się bez szczepienia więc jaki jest tego sens? Co to za szczepionka która podają co trzy miesiące a dwa że łagodzi niby przebyta chorobę. Niby bo skąd jeden z drugim wie czy bez szczepionki przeszedł by chorobę tak samo bądź łagodniej . I tak się właśnie nabija ludzi w butelkę . A przepraszam zapomniałem ...Mój brat jako jedyny jest zaszczepiony z racji pracy w DE i chory jest już trzeci raz

Ale nie leczą wogole jak można zostawić chorego z kaszlem bez leków no cyrk mój syn też dwie dawki od września co miesiąc chory .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza