Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~To ja niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:45
~~Kobaltowa Piwonia napisał(a): Przestańcie mędrkować,na teraz wróg nr.1 Polski to WW PUTIN

I nasz Horus .
Panna z grobu wstanie i da mu po ryju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:51
~~olko napisał(a): admin do k... nędzy wywalaj kacapskie onuce z forum

jest demokracja kazdy moze pisac co chce.... kim ty jestes ze stawiasz jakies warunki...jesteś polskiem???????? nie sądzę!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olko niezalogowany
27 lutego 2022r. o 12:07
~~ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~olko napisał(a): admin do k... nędzy wywalaj kacapskie onuce z forum

jest demokracja kazdy moze pisac co chce.... kim ty jestes ze stawiasz jakies warunki...jesteś polskiem???????? nie sądzę!!!!!!

Onuco u was także możecie pisać co chcecie? Spróbuj gadzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maile Dworczyka niezalogowany
28 lutego 2022r. o 12:05
Ukraińcy rozpaczliwie walczą o życie. Wierzą, że się obronią, że przeżyją. Patrzą w stronę Europy. Tak bardzo chcą być w Unii, nie mówiąc już o NATO. I jakoś nie boją się, że stracą w niej suwerenność. Nie boją się, że tam lewactwo, nie straszą LGBT, nie mówią o eurokołchozie. Jaką radę dziś mają dla tych bohaterów polscy "bohaterowie", którzy widzieli w Unii samo zło? A ci Polacy, którzy do niedawna gardzili Ukraińcami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
28 lutego 2022r. o 12:22
bandyci piSS przeciwko UE solidarni z putinem

klej terlecki: "putin wyszedł z twarzą"
Duda: "Cyganie ukradli Rosjanom czołg"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pegazus niezalogowany
28 lutego 2022r. o 12:36
Horus biedaku głowa widać już boli . Omamy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
1 marca 2022r. o 3:33
Rosjanin jest największym i najbardziej zuchwałym kłamcą na świecie”.
(Iwan Turgieniew – rosyjski pisarz).

Najważniejszym miernikiem sukcesu narodu rosyjskiego jest jego sadystyczne okrucieństwo”.
(Maksym Gorki – rosyjski pisarz).

Rosjanie to naród, który wędruje po Europie i szuka, co można rozwalić, zniszczyć tylko dla rozrywki”.
(Fiodor Dostojewski – rosyjski pisarz).

Z przerażeniem myślę, kogo urodzi to pijane krwawe bydło, które przechwyciło władzę w Rosji i co będzie się działo z moim krajem za 2-3 pokolenia.
Zresztą, co tu myśleć. Wszystko jest mniej więcej jasne”.

(Iwan Bunin – rosyjski pisarz).
Rosjanie to lud, który nienawidzi wolności, kocha niewolnictwo, kocha kajdany na swoich rękach i nogach, brudny fizycznie i moralnie. Gotowy w dowolnej chwili stłamsić wszystkich i wszystko”.
(Iwan Szmielow – pisarz rosyjski).

“Obudźcie mnie za sto lat i zapytajcie, co się teraz dzieje w Rosji.
A ja wam odpowiem: piją i kradną”.
(Michaił Sałtykow-Szczedrin – rosyjski pisarz).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prok Piotrowicz niezalogowany
1 marca 2022r. o 10:42
Przywódca Białorusi Aleksander Łukaszenko ogłosił, że Mińsk nie przyłączy się do rosyjskiej operacji na Ukrainie — informuje białoruska agencja prasowa Bełta.
W swoim przemówieniu Łukaszenko zaprzeczył twierdzeniom Kijowa, że rosyjskie wojska atakują Ukrainę z terytorium Białorusi.

CIEPŁY CZŁOWIEK ,KTÓRY BRZYDZI SIĘ KŁAMSTWEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza