Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kino dla Ukrainy
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:27
Ja mam płacić za bilet żeby im pomóc. A oni za free mogą oglądać kino? Coś tu nie tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:37
~~Lawendowy Tamaryszek napisał(a): Ja mam płacić za bilet żeby im pomóc. A oni za free mogą oglądać kino? Coś tu nie tak...

Nie narzekaj co ? jeśli cały dochód przeznaczony dla Ukrainy, to pracownicy za free tam pracują? prąd też darmowy jest? albo miasto podniesie podatki i parkowanie by tą darmochę opłacić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowa Tawuła niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:44
Kino i jego pracownicy, utrzymywani są z pieniędzy podatników, więc muszą coś robić w godzinach pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:46
Ci pracownicy to budżetówka opłacana przez państwo a podatki i parkowanie i tak miejska klika podniesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:52
No Polaczki zobaczymy kiedy oczka się otworzą że coś Wielu poniosło z wielkością tej pomocy dla Ukrainy. Mało kto ma z tyłu głowy że większa część to leniuszki i cwaniaki a jak ich dobrze ugosicice w swoich mieszkaniach , dacie zarobić więcej niż Polakowi przez ulgi to się zdziwicie że staną się konkurencja poważna na rynku pracy i nie tylko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Rdest niezalogowany
8 marca 2022r. o 8:57
~~Tomasz napisał(a): No Polaczki zobaczymy kiedy oczka się otworzą że coś Wielu poniosło z wielkością tej pomocy dla Ukrainy. Mało kto ma z tyłu głowy że większa część to leniuszki i cwaniaki a jak ich dobrze ugosicice w swoich mieszkaniach , dacie zarobić więcej niż Polakowi przez ulgi to się zdziwicie że staną się konkurencja poważna na rynku pracy i nie tylko .
100% racji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Przebiśnieg niezalogowany
8 marca 2022r. o 9:30
~~Tomasz napisał(a): No Polaczki zobaczymy kiedy oczka się otworzą że coś Wielu poniosło z wielkością tej pomocy dla Ukrainy. Mało kto ma z tyłu głowy że większa część to leniuszki i cwaniaki a jak ich dobrze ugosicice w swoich mieszkaniach , dacie zarobić więcej niż Polakowi przez ulgi to się zdziwicie że staną się konkurencja poważna na rynku pracy i nie tylko .

Dokładnie tak będzie... bo tydz pomocy a reszta co kto ich utrzyma??????????? unia kase nam zablokowała, a my mamy im wszystko oddać???? my też ponosimy koszty tej wojny, jest kryzys po pandemii, gaz, paliwo, kredyty, jedzenie .... kur....wa za co my będziemy żyć?????? czy dla nas jest praca?????? nawet tą najgorszą zabiorą ... nawet dzieciaki sobie nie dorobią, czy studenci bo ukraina zabierze miejsca pracy, już polowa ogłoszen po ukraińsku .... taka jest prawda ale klapki na oczach i pomagamy..... oby szybko stąd wyjechali.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Firletka niezalogowany
8 marca 2022r. o 9:30
Mam propozycję, może oddam cały swój majątek dla ukraińców, to wtedy będę prawowitym obywatelem według wzorców propagowanych przez naszą władzę. Żałosne to wszystko. Nie jestem za tym aby nie pomagać, ale co za dużo to....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie