Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkie sprzątanie klasztoru w Nowogrodźcu
~~Celestynowa Kanna niezalogowany
13 kwietnia 2022r. o 8:36
Przyłączam się do powyższego apelu, przecież można pisać w sposób niewulgarny np. "łobuz kocha bardziej".
Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Sałata niezalogowany
13 kwietnia 2022r. o 12:41
~~różowa magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Ta twoja gmina to Gmina Nowogrodziec udajesz mieszkańca innej gminy a jesteś na bieżąco w temacie ,więc nie pitol głupot .Funkcja osoby publicznej do czegoś zobowiązuje burmistrz powinien być jak żona Cezara.PS spytaj burmistrza jak on opluwał na internecie inne osoby a później tłumaczył się w Sądzie że prowadzi otwarty dom i każdy mógł z jego komputera pisać .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Kolendra niezalogowany
13 kwietnia 2022r. o 22:26
Ile kosztuje tekst zlecony na bolcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Borówka niezalogowany
14 kwietnia 2022r. o 10:59
zależy kto zleca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Calibrachoa niezalogowany
14 kwietnia 2022r. o 11:01
~~falco napisał(a): Położe pytki w tym klasztorze w konkurencyjnej cenie .

Proszę o kontakt, bo potrzebuję płytkarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
14 kwietnia 2022r. o 11:29
~~Granatowa Kolendra napisał(a): Ile kosztuje tekst zlecony na bolcu?

Odezwij się na [email protected] albo zadzwoń pod nr 693 375 950

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.