Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna wysysa pieniądze bolesławian, inflacja przebiła koleją barierę, najszybszy wzrost cen w XXI wieku
~~Płomienista Cebula niezalogowany
8 maja 2022r. o 11:59
~~felicjan emeryt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Emeryt napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): szanowny emerycie emerytko co tak kochasz wPiSdu zastanów się =podwyżka emerytur o 7% super inflacja 22% czyli jesteś do tyłu w plecy biedniejszy-a o 15%,więc dalej kochaj wPiSdu.


Waloryzacja 150zł, 13 emerytura 1200zł, 14 emerytura 1100zł, dziękuję nie mam pytań :)
Dali Tobie 250 zł. w przeliczeniu na miesiąc zabrali w kosztach utrzymania 1 000 a Ty piejesz z zachwytu.


To ciemniak , zobacz ile ma emerytury ,PIS owskie mięso armatnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Grujecznik niezalogowany
8 maja 2022r. o 12:07
~~co za qtas napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Emeryt napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): szanowny emerycie emerytko co tak kochasz wPiSdu zastanów się =podwyżka emerytur o 7% super inflacja 22% czyli jesteś do tyłu w plecy biedniejszy-a o 15%,więc dalej kochaj wPiSdu.


Waloryzacja 150zł, 13 emerytura 1200zł, 14 emerytura 1100zł, dziękuję nie mam pytań :)

Stary ramolu to ile ty pracowałeś ? Przez całe twoje zas-rane życie masz 2 tyś. emerytury ? Za co ty żyjesz , kradniesz ?

No!! Ja nie mam nawet dwóch. Praca w biurze to najniższa krajowa. Cze go się spodziewać na koniec? Kokosów? Nie win kogoś kto się uczył i h...a ma z tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
8 maja 2022r. o 12:18
~~Ołowianoniebieski Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~co za qtas napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Emeryt napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): szanowny emerycie emerytko co tak kochasz wPiSdu zastanów się =podwyżka emerytur o 7% super inflacja 22% czyli jesteś do tyłu w plecy biedniejszy-a o 15%,więc dalej kochaj wPiSdu.


Waloryzacja 150zł, 13 emerytura 1200zł, 14 emerytura 1100zł, dziękuję nie mam pytań :)

Stary ramolu to ile ty pracowałeś ? Przez całe twoje zas-rane życie masz 2 tyś. emerytury ? Za co ty żyjesz , kradniesz ?

No!! Ja nie mam nawet dwóch. Praca w biurze to najniższa krajowa. Cze go się spodziewać na koniec? Kokosów? Nie win kogoś kto się uczył i h...a ma z tego



Nie winię ,takie są fakty ,niestety . Ale ten ramol to nieuk i prostak ,cieszy się z tego że go dziadyga strzyże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Petunia niezalogowany
8 maja 2022r. o 12:54
~~Lawendowa Sasanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~co za qtas napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Emeryt napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): szanowny emerycie emerytko co tak kochasz wPiSdu zastanów się =podwyżka emerytur o 7% super inflacja 22% czyli jesteś do tyłu w plecy biedniejszy-a o 15%,więc dalej kochaj wPiSdu.


Waloryzacja 150zł, 13 emerytura 1200zł, 14 emerytura 1100zł, dziękuję nie mam pytań :)

Stary ramolu to ile ty pracowałeś ? Przez całe twoje zas-rane życie masz 2 tyś. emerytury ? Za co ty żyjesz , kradniesz ?

No!! Ja nie mam nawet dwóch. Praca w biurze to najniższa krajowa. Cze go się spodziewać na koniec? Kokosów? Nie win kogoś kto się uczył i h...a ma z tego


Nie winię ,takie są fakty ,niestety . Ale ten ramol to nieuk i prostak ,cieszy się z tego że go dziadyga strzyże.


Nie każdy się sprzedał ubecji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Szarnota niezalogowany
8 maja 2022r. o 13:29
Jest może trochę drożej ale jest wszystko i to jest najgorzej, ale jak przyjdzie Tusk to nic nie będzie i wtedy będzie najlepiej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Aralia niezalogowany
8 maja 2022r. o 13:37
~~Jasnopomarańczowa Szarnota napisał(a): Jest może trochę drożej ale jest wszystko i to jest najgorzej, ale jak przyjdzie Tusk to nic nie będzie i wtedy będzie najlepiej:)
Cokolwiek nie zrobisz w głowie zawsze będziesz miał pusto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dew niezalogowany
8 maja 2022r. o 13:49
serio cieszycie się ze jest wszystko??? zaraz nic nie będzie i nikogo na nic nie będzie stać ... inflacja jest kolo 25% ale kto by tam trabił jak jest naprawde .... rząd oskubał wszystkich, nadrukował kasy na tarcze super tarcze i teraz na ukraine .... takze wesolo będzie dopiero ... cieszcie się jak macie na chleb i wojny nie ma to motto rządu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek niezalogowany
8 maja 2022r. o 14:02
~~dew napisał(a): serio cieszycie się ze jest wszystko??? zaraz nic nie będzie i nikogo na nic nie będzie stać ... inflacja jest kolo 25% ale kto by tam trabił jak jest naprawde .... rząd oskubał wszystkich, nadrukował kasy na tarcze super tarcze i teraz na ukraine .... takze wesolo będzie dopiero ... cieszcie się jak macie na chleb i wojny nie ma to motto rządu....


Masz ciężko? To wytrzymaj jeszcze roczek z górą półtora wtedy peło i lewica zabierze ci patologiczne 500+ i resztę, to odetchniesz i będziesz miał lepiej coraz:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.