Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie samochodów osobowych we Włodzicach, cztery osoby odwiezione do szpitala
~~Szaropopielata Słonecznica niezalogowany
3 maja 2022r. o 10:06
daj babie prawko a .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dawid niezalogowany
3 maja 2022r. o 17:58
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Mieczyk niezalogowany
3 maja 2022r. o 18:41
~~j23 napisał(a):


Chiny ?? najpierw niech zapłacą światu odszkodowanie za COVIDA


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~annn niezalogowany
4 maja 2022r. o 9:49
Rodzinę osób poszkodowanych z tego wypadku prosiłabym o skontaktowanie się ze mną mój e-mail: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Bluszczyk niezalogowany
4 maja 2022r. o 14:39
~~Amarantowy Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoszary Suchodrzew napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladoczerwona Godecja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hreru napisał(a): Według pierwszych świadków kierujący oplem wyprzedzał na 3-go na zakrecie, więc co tam się w końcu stało? Sam słyszałem jak kierowca jadący za renault darł się do kierującego oplem " co za dziwny czlowiek wyprzedza na podwójnej ciągłej" ??Zastosowana autokorekta
Tak było tylko pomyliły ci się dzbanku auta ,to opel jechał prawidłowo ,a renault zjechał na jej pas .Nie mogłeś słyszeć ,że ktoś krzyczy na kierowcę opla bo nie było takiej sytuacji.Byles tam i co pomogłeś coś? bo było was pełno dla sensacji i robienia zdjęć i właśnie tak jak ty siania propagandy ,szkoda że nie było osoby która by wpadła na pomysł żeby zwyczajnie zadzwonić na pogotowie!


Co z was za ludzie,zamiast pomagać to sensacji szukacie,no ale cóż niedowartościowani ludzie potrzebują być w centrum.I myślę że to plicja jest od tego czyja wina itp.Dlatego polecam naukę pierwszej pomocy i wykorzystania jej w tego typu sytuacji a wtedy myślę że również zwrociecię na siebię uwagę tylko w lepszym świetle POZDRAWIAM ...sznurek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iryk niezalogowany
5 maja 2022r. o 4:06
Zamknijcie się lepiej ! Nie nam osądzać! Wstrętne pastuchy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza