Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Druga zbiórka na okno życia
~~Nika 21 maja 2022r. o 20:10
~~Miętowy Pieris napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Strajk Kobiet rządzi napisał(a): Lepiej wspomóc rodziny np przez warsztaty czy szkolenia przeciwdziałające przemocy niż tworzyć jakieś niepotrzebne inicjatywy. Coraz częściej się słyszy, że dzieci są bite, są wyszydzane przez swoich bliskich i jakoś okna życia temu nie przeciwdziałają, skoro takich informacji w mediach jest coraz więcej. Czy są jakieś badania)statystyki dotyczące losu dzieci zostawionych w oknie życia?


Inicjatorzy Okna Życia prowadzą Specjalistyczną Poradnię EFFATA. Wystarczy trochę poczytać nim napisze się takie głupoty. Prowadzą specjalistyczną poradnię, w której jednego brak. Specjalistów.

I właśnie dobrze to ujęte brak specjalistów
Żenada i wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Słonecznica 23 maja 2022r. o 10:53
Ciekawa inicjatywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy