Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny wciąż się napędzają, bolesławianie tracą pieniądze z miesiąca na miesiąc
~~Jaskraworudy Barwinek 6 czerwca 2022r. o 11:48
Sławomir Mentzen na swoim FAcebooku udostępnił swój stary tekst dotyczący Grecji, niestety mocno jest on aktualny, jeżeli chodzi o sytuację Polski.

https://korwin24.pl/index.php/2022/06/04/mentzen-alarmuje-polacy-uwierzyli-ze-tym-razem-socjalizm-zadziala-i-skonczy-sie-tak-samo-jak-zawsze-bieda/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Barwinek 6 czerwca 2022r. o 11:52
Podatek rejestracyjny i podatek od posiadania samochodu !
Do końca 2024 roku ma zostać wprowadzony podatek rejestracyjny, a do połowy 2026 roku podatek od posiadania aut spalinowych. Wysokość tych podatków nie została uchwalona, ale wiadomo, że muszą one być zależne od poziomu emisji CO2 i NOx, czyli zapewne zostaną uzależnione od normy emisji spalin.Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny-sprzedaz/news-nowe-podatki-na-samochody-spalinowe-czy-polakow-nie-bedzie-s,nId,6074804#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Barwinek 6 czerwca 2022r. o 12:21
10 zł za litr benzyny? "Wszystko jest możliwe. Sytuacja jest trudna"
- Ten tydzień i kolejny przyniosą kolejne podwyżki cen paliw - powiedział w programie "Newsroom WP" Rafał Zywert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 6 czerwca 2022r. o 12:25
Biurokraci z mumii europejskiej WHO czy ONZ zakazując palenia drewnem w piecach. Natomiast wizjonerów od ekologizmu - kolejnego "izmu" służącego zniewalaniu ludzi - należy się obawiać. Przy nich Hitler ze swoim mało ambitnym planem utworzenia tysiącletniej III rzeszy to wioskowy głupek. Oni maja ambicje ratować ludzkość a nawet planetę i mają ku temu więcej środków i lepsze niż miał malarz z Tyrolu. Takich ludzi trzeba mieć na oku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.