Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny wciąż się napędzają, bolesławianie tracą pieniądze z miesiąca na miesiąc
22258
#Horus nieaktywny
5 czerwca 2022r. o 7:29
zamiast pokoju może taką szafę z magnetofonem...
coś w typie - ''to mówiłem ja- Jarząbek Wacław''

i wszystkie komentarze zapętlić i odtwarzać by każdy kolejny wchodzący mógł je słyszeć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
5 czerwca 2022r. o 9:01
~~stara doradczyni napisał(a): Ja stara mam taki postulat odnośnie do cen paliw, żeby może na stacjach paliw Orlen ,Obajtek - brudna pała zorganizował jakiś pokój do wypłakania się. Wczoraj trafiła mnie ta wątpliwa przyjemność tankowania auta i, mimo że było poniżej 8 zł, to i tak do teraz czuję wzruszenie .


Nie bałakaj.Za to będziesz miała fuzję Orlenu z Lotosem,no i stacje MOL ,a Obajtek poczuje się jak szef Shella czy innego BP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
5 czerwca 2022r. o 10:33
Gdyby to PISie dziady zebrali chrust to jeszcze ok, można by powiedzieć: wiedziały gały co wybrały; ale ten chrust to będziemy zbierać my, bo z naszych podatków zawsze im skapnie na jakiś ,,+'', a nam śrubę dokręcą tak, że chleb ze smalcem będzie rarytasem…
Im nie przeszkadza że nic nie będą mieli bo to żadna nowość. Dla nich najważniejsze jest żebyśmy to my nic nie mieli. Wtedy będą szczęśliwi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wikary niezalogowany
5 czerwca 2022r. o 20:36
Płacę za paliwo na stacji Orlen.
Kobieta za kasą ledwo patrzy na oczy.
Co chwila sprawdza czy wszystko dobrze wprowadziła do systemu.
Pytam czy wszystko ok.
"Mam dosyć. Proszę Pana, od 12 h jesteśmy na nogach. 175-180 h w miesiącu za 2400. To pierd. proszę Pana. To musi pierd."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 czerwca 2022r. o 20:40
~~wikary napisał(a): 175-180 h w miesiącu


to w ciul nadgodzin
niewielu dałoby radę :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Dynia niezalogowany
5 czerwca 2022r. o 20:44
~~wikary napisał(a): Płacę za paliwo na stacji Orlen.
Kobieta za kasą ledwo patrzy na oczy.
Co chwila sprawdza czy wszystko dobrze wprowadziła do systemu.
Pytam czy wszystko ok.
"Mam dosyć. Proszę Pana, od 12 h jesteśmy na nogach. 175-180 h w miesiącu za 2400. To pierd. proszę Pana. To musi pierd."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 czerwca 2022r. o 21:04
nie może być...tyle godzin ?
w państwowej firmie i za takie pieniądze?
a gdzie związek zwany Solidarność? ;D
nie protestuje?????? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Żywotnikowiec niezalogowany
6 czerwca 2022r. o 11:19
panie mogą zmienić pracę np nauczycieli brak
na kasach biedronki potrzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.