Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny wciąż się napędzają, bolesławianie tracą pieniądze z miesiąca na miesiąc
~~Konopna Kolczurka niezalogowany
25 maja 2022r. o 22:00
~~J33 napisał(a): Uzupełniając to co napisałem powyżej. Polska zostanie uznana za stronę konfliktu i współwinna wystąpienia głodu na świecie. Czy będzie to argument by się z Polską rozprawić ? Nie wiem ale się domyślam .

~~J33 napisał(a): Uzupełniając to co napisałem powyżej. Polska zostanie uznana za stronę konfliktu i współwinna wystąpienia głodu na świecie. Czy będzie to argument by się z Polską rozprawić ? Nie wiem ale się domyślam .


jako konfederasta będziesz miał okazję się wykazać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIS-PO-PRL niezalogowany
25 maja 2022r. o 22:41
Polacy sobie poradzą. Bardziej bym się skupił na pomocy Ukrainie. Muszą pracować w Polsce żeby się utrzymać bo 500+ i inne pseudo dodatki nie wystarczają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 maja 2022r. o 23:23
Co trzeba mieć pod deklem, żeby w tylu tematach coś namazać udając mnie? :D

Mam pierwszego fana ;)

Upośledzony, ale jest :))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
26 maja 2022r. o 3:49

Z całym szacunkiem do tych ludzi, ale to jest umysłowość sowiecka. Francuzi już dawno spalili by Nowogrodzką. Polak przetrzyma.



https://twitter.com/Vojtekus/status/1528271217454612489
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Pernecja niezalogowany
26 maja 2022r. o 8:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Co trzeba mieć pod deklem, żeby w tylu tematach coś namazać udając mnie? :D

Mam pierwszego fana ;)

Upośledzony, ale jest :))



Może pisałeś po " wojaku" i nie pamiętasz ?
Obstawiaj , może Ci wejdzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 maja 2022r. o 8:39
No co ty… ja tylko bezalkoholowe… i to max jedno bo film mi się urywa po nim :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
27 maja 2022r. o 7:20
Telewizor Samsung z TVP 600 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Osteospermum niezalogowany
4 czerwca 2022r. o 8:53
Czego nie rozumiecie ;
Tak wysoka cena paliw spowodowana jest tym że, rosną koszty przewozu paliw spowodowane podwyżką ceny paliw, czego następstwem jest podnoszenie ceny paliwa które powodują wyższe koszty dostawy tegoż paliwa, a powodem tego jest...
wina Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza