Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny wciąż się napędzają, bolesławianie tracą pieniądze z miesiąca na miesiąc
~~J23 niezalogowany
24 maja 2022r. o 19:40
Tym czasem cena paliwa na Węgrzech ani drgnie 5.80 za litr PB i ON .
https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/zagranica/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 maja 2022r. o 19:46
u nas widziałem na Shellu po 7,13 ...przedwczoraj tankowałem po 7,31...

bez vat-u...;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Pigwowiec niezalogowany
24 maja 2022r. o 20:43
~~Horus napisał(a): u nas widziałem na Shellu po 7,13 ...przedwczoraj tankowałem po 7,31...

bez vat-u...;D ;D ;D


Aż strach pomyśleć jak przywrócą vat. Ale to już mały problem. Wiadomo, że pod koniec roku braknie żywności dla milionów ludzi z krajów " trzeciego świata" . Europę czeka napływ emigrantów jakiego jeszcze nie widziała. A wszystko to w imię pomocy komikowi w utrzymaniu się przy władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cccp niezalogowany
24 maja 2022r. o 20:48
~~Grafitowy Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): u nas widziałem na Shellu po 7,13 ...przedwczoraj tankowałem po 7,31...

bez vat-u...;D ;D ;D


Aż strach pomyśleć jak przywrócą vat. Ale to już mały problem. Wiadomo, że pod koniec roku braknie żywności dla milionów ludzi z krajów " trzeciego świata" . Europę czeka napływ emigrantów jakiego jeszcze nie widziała. A wszystko to w imię pomocy komikowi w utrzymaniu się przy władzy.


Komik to jesteś ty tylko komicznie żałosny .Czy oczy ci pizdą zarosły ,że nie widzisz co mordercy Kacapscy po sobie zostawiają ,ruiny i zgliszcza i gwałcone niemowlęta ,idi ty na Xuj kacapska onuco .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J33 niezalogowany
24 maja 2022r. o 20:51
Uzupełniając to co napisałem powyżej. Polska zostanie uznana za stronę konfliktu i współwinna wystąpienia głodu na świecie. Czy będzie to argument by się z Polską rozprawić ? Nie wiem ale się domyślam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Pigwowiec niezalogowany
24 maja 2022r. o 20:54
~~cccp napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grafitowy Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): u nas widziałem na Shellu po 7,13 ...przedwczoraj tankowałem po 7,31...

bez vat-u...;D ;D ;D


Aż strach pomyśleć jak przywrócą vat. Ale to już mały problem. Wiadomo, że pod koniec roku braknie żywności dla milionów ludzi z krajów " trzeciego świata" . Europę czeka napływ emigrantów jakiego jeszcze nie widziała. A wszystko to w imię pomocy komikowi w utrzymaniu się przy władzy.

Komik to jesteś ty tylko komicznie żałosny .Czy oczy ci pizdą zarosły ,że nie widzisz co mordercy Kacapscy po sobie zostawiają ,ruiny i zgliszcza i gwałcone niemowlęta ,idi ty na Xuj kacapska onuco .


pasmatrim, uwidim :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
24 maja 2022r. o 20:56
~~Grafitowy Pigwowiec to sem ja J23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
25 maja 2022r. o 4:26
Co się musi stać by to otępiałe i ogłupione społeczeństwo ruszyło dupę i pogoniło tych PISich hochsztaplerów i złodziei? Ceny w sklepach podawane za 100gr, by nie rozsierdzić suwerena, dali 13, 14-tkę i rzekomo obniżyli podatki. a wszystko niemalże 100% droższe. Co się jeszcze qrwa ma stać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.